AKCES-MED

Na początku XXI wieku rynek urządzeń medycznych dopiero rozkwitał. AKCES-MED to producent sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego działający na rynku od 2004 roku. Założyciele firmy AKCES-MED postawili sobie za cel sprostanie wysokim wymaganiom pacjentów i ich opiekunów. Pragnęli poprawić jakość życia osób niepełnosprawnych i ich bliskich, wpłynąć na komfort ich codzienności. 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Co wyróżnia producenta przedmiotów ortopedycznych AKCES-MED?

Olbrzymią zaletą firmy jest jej elastyczność. Pracownicy specjalizują się w szukaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a co więcej ? potrafią słuchać pacjentów, aby dostosować sprzęt do ich indywidualnych potrzeb. Firma współpracuje z cenionymi w branży lekarzami, inżynierami, terapeutami, projektantami. Do dyspozycji twórców urządzeń rehabilitacyjnych oddano nowoczesny i przestronny park maszynowy. Firma inwestuje w nowe technologie, stale się rozwija. 

Po latach ciężkiej, ale i owocnej pracy firma AKCES-MED stała się jedną z najbardziej renomowanych i rozpoznawalnych producentów wyrobów ortopedycznych w Polsce. Produkty AKCES-MED znaleźć można w blisko pięćdziesięciu krajach, na przykład w Chile, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, a nawet w Australii. Korzystają z nich szpitale, ośrodki rehabilitacyjne, zakłady opieki, są użytkowane także w domach prywatnych. 

Zalety sprzętu medycznego dla niepełnosprawnych dzieci od AKCES-MED

Ogromnym atutem urządzeń oferowanych przez  AKCES-MED jest możliwość modyfikowania sprzętów tak, by spełniały wymagania dzieci. Producent jest otwarty na pytania, propozycje czy zmiany. Specjaliści precyzyjnie wykonuje potrzebne poprawki, konfiguracje, wszystko z troską o dobro pacjenta. Firma oferuje szeroki wybór sprzętu. Wśród ich wyrobów znajdują się: wózki rehabilitacyjne (także aktywne), specjalne wózki spacerowe dla dzieci, schodołazy, podnośniki, sprzęty kąpielowe, uchwyty, foteliki rehabilitacyjne, pionizatory (statyczne i dynamiczne), urządzenia wielofunkcyjne, a także produkty z linii Stabilo wykorzystujące do kształtowania materaców czy poduszek próżnię. Dużym zainteresowaniem cieszy się sprzęt rehabilitacyjny dla najmłodszych. Dbanie o dobro dzieci o specjalnych potrzebach to priorytet założycieli AKCES-MED. 

Firma AKCES-MED do produkcji swoich urządzeń wykorzystuje tylko najwyższej jakości materiały. Jest to gwarancją wysokiej jakości i trwałości sprzętu. Producent od lat cieszy się zaufaniem klientów. Ich zadowolenie jest najważniejsze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11