Burmeier

Grupa Stiegelmeyer, w której skład wchodzi producent Burmeier, zyskała popularność i uznanie jako jeden z wiodących, europejskich producentów łóżek do wszystkich zastosowań z zakresu zdrowia i opieki. Firma od lat wspiera swoich klientów pracujących w szpitalach i zakładach opieki, a także tych, którzy opiekują się osobami potrzebującymi wsparcia w domu. 

Burmeier - producent sprzętu medycznego dla niepełnosprawnych

Co sprawia, że produkty grupy Stiegelmeyer są jednymi z najlepszych w branży rehabilitacyjnej?

Stielmeyer od ponad stu lat poprawia warunki życia osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, pomaga im w wykonywaniu codziennych zadań, poprawia także jakość i komfort wypoczynku. Celem międzynarodowego producenta jest niesienie pomocy osobom chorym, zapewnienie im wygodnego życia, także w podeszłym wieku. Firma oferuje komfortowe łóżka dla klientów prywatnych. Urządzenia spełniają wszelkie wymagane normy, cechują się także eleganckim, nowoczesnym designem. 

Burmeier producent najlepszych łóżek dla osób niepełnosprawnych

Niemiecka spółka zależna Burmeier należąca do grupy Stiegelmeyer już od 1995 roku odnosi liczne sukcesy. Jej główną siedzibą jest Hiddenhausen, miasto położone we wschodniej Westfalii. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji łóżek i innych mebli do opieki domowej. Firma od wielu lat utrzymuje swoją wiodącą pozycję na rynku urządzeń dla osób niepełnosprawnych i starszych. Jej celem jest niesienie wsparcia tym, którzy najbardziej go potrzebują. Perfekcyjna opieka i wygoda zapewnione pacjentom pozwalają na ich aktywizację i normalne, szczęśliwe życie. Produkty Burmeier cechują się innowacyjnością, przy ich produkcji wykorzystuje się tylko najlepsze materiały i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Przy tworzeniu urządzeń współpracują wyłącznie specjaliści, także z branży medycznej. Łóżka spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, są wygodne i trwałe. 

Producent oferuje:

  • łóżka do opieki (jedna z produkowanych serii, Dali, jest obecnie najpopularniejszą marką łóżek w Niemczech),
  • łóżka mobilizujące i specjalne,
  • stelaże do łóżek,
  • szafki przyłóżkowe,
  • akcesoria,
  • materace,
  • meble (także meble skrzyniowe i stoły).

Burmeier to gwarancja jakości. Producent dba o swoich klientów, cechuje go indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta, a także innowacyjność i elastyczność. 

Wyświetlanie jednego wyniku