Vimec

Firma Vimec jest obecna na rynku urządzeń dla osób niepełnosprawnych już od ponad trzydziestu lat. Producent postawił sobie za cel pomoc starszym i tym, dla których poruszanie się po schodach jest kłopotliwe. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane schodołazy pozwoliły na komfortowe i bezpieczne poruszanie się po domu, a także sprawne pokonywanie barier architektonicznych na zewnątrz budynków. W myśl zasady, że każdy z nas ma prawo do komfortu, firma od lat korzysta z najnowszych nowinek technologicznych, aby wspierać tych, którzy potrzebują pomocy przy codziennej aktywizacji i dążeniu do niezależności.

Vimec - producent schodołazów dla niepełnosprawnych

Co wyróżnia producenta sprzętu dla niepełnosprawnych Vimec?

Dużą popularnością cieszą się produkowane przez firmę Vimec platformy schodowe. Platformy pionowe to rewelacyjne rozwiązanie, które pozwoli na uczynienie dostępnym i przyjaznym dla osób niepełnosprawnych niemal każdego miejsca. Platformy cechują się łatwością w użytkowaniu i szybkim, prostym montażem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki temu są dobrym rozwiązaniem dla każdego obiektu. Ich praca jest wygodna i cicha. Platformy oraz schodołazy sprawdzają się w usprawnianiu komunikacji w budynkach dwu i trzykondygnacyjnych, pomagają w transporcie osób, ale i ciężkich towarów czy zakupów. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie, dzięki wielu opcjom i możliwości konfiguracji. 

Schodołazy dla niepełnosprawnych od Vimec

Firma Vimec stara się sprawić, aby miejsca publiczne stały się ogólnodostępne, by mogły korzystać z nich także osoby z dysfunkcjami ruchu, na przykład pacjenci na wózkach inwalidzkich. Wśród oferowanych produktów poza trwałymi platformami znajdują się także schodołazy kroczące i schodołazy gąsienicowe. Urządzenia wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniają użytkownikowi komfort i bezpieczeństwo, posiadają szereg zabezpieczeń, spełniają wymagane normy. Dzięki temu służyć będą latami. Popularnością cieszą się także produkowane przez Vimec windy i krzesełka schodowe. 

Vimec – główny producent urządzeń takich jak schodołazy osobowe oraz platformy schodowe

Współpraca z wieloma najlepszymi specjalistami z branży zapewniła producentowi pozycję na rynku i zaufanie tysiąca zadowolonych klientów. Firma dba nie tylko o komfort użytkowników, ale i o ich dobre samopoczucie. Wszystko dzięki inwestowaniu w rozwój i korzystaniu z usług fachowców, w tym także włoskich designerów. Wygoda i subtelna elegancja? Vimec wie, jak spełnić najwyższe wymagania. 

Wyświetlanie jednego wyniku