Foteliki samochodowe rehabilitacyjne

Szeroki wybór fotelików rehabilitacyjnych z możliwością dofinansowania  refundacji. Pomagamy przy uzupełnianiu wniosków oraz dokumentacji. Zdajcie sie Państwo na nas – nasi specjaliści Pomogą w wyborze odpowiedniego wymarzonego najbezpieczniejszego fotelika samochodowego.  Bardzo ważne jest, aby dziecięcy fotelik rehabilitacyjny samochodowy był odpowiednio dobrany do wielkości wagi i schorzenia dziecka. Należy także zwrócić uwagę na sposób montażu fotelika. Dostarczmy różnego rodzaju foteliki rehabilitacyjne samochodowe oraz inne akcesoriów ułatwiających codzienne funkcjonowanie.

Foteliki samochodowe rehabilitacyjne, wybierz model- sprawdź DOFINANSOWANIE:

W ramach sklepu oferujemy między innymi foteliki dziecięce. Posiadają one 5-punktowe zapięcie pasów, co gwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa dla dziecka. Mocne i wysokiej jakości materiały, z których zostały wykonane foteliki powodują, że ciało dziecka się nie poci i ma zapewniony optymalny poziom obiegu powietrza gwarantujący wysoki komfort nawet podczas kilkugodzinnej jazdy samochodem.

Foteliki samochodowe zostały stworzone w myśl aktualnie obowiązujących przepisów oraz standardów, a jego wygodny montaż powoduje, że produkt może zostać dopasowany do każdego modelu pojazdu. Propozycja sklepu internetowego to także siedzisko ortopedyczne, którego celem jest stabilizacja pleców oraz głowy osób o maksymalnym wzroście do 170 cm. Korzystają z niego między innymi pacjenci o obniżonym napięciu mięśniowym.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich propozycji naszego sklepu internetowego oraz do wybrania najodpowiedniejszego produktu dla swoich potrzeb.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2