Podnośniki wannowe dla niepełnosprawnych

Wiemy, że osoby niepełnosprawne zmagają się z problemami dotyczącymi codziennych, zwykłych czynności. Jedną z najbardziej wymagających jest dbanie o higienę osobistą. Z myślą o pomocy naszym klientom zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o podnośniki wannowe. To niezastąpione urządzenia, które sprawdzą się nie tylko w domach prywatnych, ale też ośrodkach rehabilitacji, placówkach medycznych.

Podnośniki wannowe dla niepełnosprawnych - sprzęt ortopedyczno-medyczny

Co to są podnośniki wannowe dla niepełnosprawnych?

Podnośniki wannowe to przypominające krzesła nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia, które pomagają w transporcie osoby o ograniczonych możliwościach poruszania się do wanny. Dzięki mechanizmowi krzyżakowemu możliwe jest unoszenie i opuszczenie siedziska, co pozwala na przeniesienie osoby niepełnosprawnej z wózka inwalidzkiego prosto do kąpieli. Także osobę starszą można bez problemu posadzić na siedzisku i łatwo podnieść.

Podnośniki wannowe w sklepie Reha-Max Warszawa Lublin

Współpracujemy tylko z wiodącymi producentami sprzętu medycznego. Oferowane przez nas podnośniki wannowe wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Cechuje je lekkość, łatwość użytkowania. Podnośniki wannowe są ponadto uniwersalne, pasują niemal do każdej wanny. Ich montaż nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji w łazience. Podnośniki są wodoodporne, dotyczy to także obudowy pilota. Dodatkowymi atutami podnośników są ich niska waga i łatwość, z jaką można je złożyć i schować. Urządzenia zmieszczą się w każdej łazience, nietrudno także je przenieść. Pomimo swojej lekkiej konstrukcji mogą udźwignąć znaczny ciężar.

Podnośniki wannowe ułatwią codzienną higienę osoby niepełnosprawnej, podniosą jej komfort życia, odciążą także opiekunów. Szeroka oferta sklepu ortopedyczno-medycznego obejmuje również podnośniki samochodowo-transportowe pacjenta. Nasi pracownicy pomogą w doborze odpowiedniego podnośnika, odpowiedzą na Państwa pytania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3