Klaxon

KLAXON MOBILITY GmbH - producent przystawek elektrycznych do wózków inwalidzkich

KLAXON MOBILITY GmbH to austriacka firma zlokalizowana pomiędzy spektakularnymi krajobrazami Villach i Arnoldstein, w pięknym regionie Karyntii. Przed laty dwóch drogich przyjaciół na wózkach inwalidzkich, obaj marynarze, spotkali się przy kawie z powtarzającym się pytaniem: ?(?) fajnie byłoby móc poruszać się po lądzie tak łatwo, jak my płyniemy po morzu?. Determinacja, wytrwałość i wielka wrażliwość były podstawą pierwszych prac. Odwaga, duch przedsiębiorczości i świadomość możliwości realizacji swoich celów były pierwszymi krokami do założenia firmy w 2015 roku. Pierwsze modele Klick narodziły się natychmiast z urzekającym designem i innowacyjnym systemem łączenia. To właśnie w opatentowanym systemie łączenia każdy może zobaczyć wielką innowację wprowadzoną na rynek międzynarodowy przez Klaxon Mobility: poruszanie się swobodnie, niezależnie i przy minimalnym wysiłku na trudnym i nierównym terenie nigdy nie było tak łatwe. Marzenie o ułatwieniu codziennego życia osobom poruszającym się na ręcznych wózkach inwalidzkich i nie tylko stało się rzeczywistością. Nasz katalog zawiera ogromną liczbę modeli, aby sprostać różnym wymaganiom, gustom i potrzebom każdego użytkownika.

KLAXON MOBILITY GmbH jest oficjalnym partnerem i sponsorem reklamowym projektu WOW- Wheels On Waves:

Radość swobodnego poruszania się. Klick jest lekki i bez problemu pokonuje nierówny teren. Jest zwrotny w małych przestrzeniach i nadaje się do szybkich transferów. Jest naprawdę kompaktowy i łatwy do załadowania do samochodu lub samolotu. Szybki i łatwy w instalacji. Jest niezawodnym towarzyszem spacerów w pełnej autonomii!

Kliknij z kierownicą tetra Gamma Klaxon Klick Tetra tak proste jak pchanie i ciągnięcie. Seria Tetra jest idealna na codzienne wycieczki i przygody na świeżym powietrzu! Dzięki technologii ?Push & Pull? systemu Comfort Drive, możesz po prostu opuścić kierownicę, aby przyspieszyć i popchnąć ją do przodu, aby bezpiecznie hamować. Specjalne złącze Tetra sprawia, że ??podłączanie i odłączanie Twojego Klicka jest jeszcze łatwiejsze, dzięki czemu zawsze jesteś gotowy do pracy!

Model do sportu Gamma Standard Klaxon Klick ruch i wolność przy minimalnym wysiłku. Klick Hybrid łączy zalety aktywności fizycznej z silnikiem, który zapewnia moc, która pomaga w pedałowaniu. To idealne połączenie technologii i elegancji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6