REH4MAT

REH4MAT - producent wyrobów ortopedycznych

REH4MAT – Koniec lat dziewięćdziesiątych oraz początek XXI wieku to czas przełomu dla dziedziny ortopedii i rehabilitacji na terenie Polski. Do tej pory, branża ortopedyczna była marginalną częścią polskiej medycyny, podczas gdy potrzeby pacjentów stawały się coraz bardziej wyraźne. Dlatego, z inicjatywy Sławomira Wrońskiego w 2006 roku, w południowej części kraju, powstała nowoczesna fabryka wyrobów ortopedycznych REH4MAT. Sławomir Wroński ? główny pomysłodawca i konstruktor wyrobów firmy REH4MAT dba o ich najmniejszy detal, zdając sobie doskonale sprawę, że jakość i komfort są dla Was niesamowicie istotne. Będąc założycielem i właścicielem pokrewnych firm branży ortopedycznej i rehabilitacyjnej, takich jak Akces-Med czy Orto-Res, Sławomir Wroński od wielu lat kreuje branżę ortopedyczną osiągając liczne sukcesy.

Obecnie, REH4MAT jest wiodącym producentem wyrobów ortopedycznych i akcesoriów medycznychm takich jak Orteza tułowia AR-SO-01 lędźwiowo krzyżowa z pasami odciągowymi

Produkujemy setki wyrobów dziennie, które trafiają na półki sklepowe i do pacjentów, zarówno w Polsce jak i zagranicą, w ilościach kilku tysięcy sztuk miesięcznie. Dzięki innowacyjności i gwarancji bezpieczeństwa, nasza marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna na całym świecie ? od Stanów Zjednoczonych, Katar aż po Australię.

Produkty od początku do końca powstają one w zakładach produkcyjnych w Polsce. Nie dystrybuujemy cudzych produktów i nie ściągamy ich z Azji. Nasze ortezy są projektowane przez zespół doświadczonych technologów, inżynierów oraz rehabilitantów i produkowane w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 13485. Każdy ich detal jest dokładnie przemyślany, zarówno pod kątem bezpieczeństwa, zastosowania jak i estetyki.Nie boimy się wyzwań, dlatego konstrukcja innowacyjnych modeli z zastosowaniem technologicznych nowinek jest dla nas dodatkową inspiracją do działania. Jakość i bezpieczeństwo naszych wyrobów doceniły siły NATO, przyznając nam kod NCAGE, umożliwiający zaopatrywanie wojsk sojuszu w nasze ortezy i stabilizatory ortopedyczne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3