Skutery inwalidzkie elektryczne

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Propozycja sklepu to między innymi skutery inwalidzkie elektryczne. Zostały one stworzone w celu łatwiejszego przemieszczania się osób niepełnosprawnych ruchowo i seniorów.

Wybierz model skutera elektrycznego - sprawdź DOFINANSOWANIE:

Wybierz model skutera elektrycznego odpowiedni dla siebie posiadający: światła, kierunkowskazy oraz lusterka a bedzie można się nim w bezpieczny sposób poruszać po ulicach. Skutery inwalidzkie zostały stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez bardzo długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Wygodne siedzenie oraz ergonomiczna budowa sprawiają, że za ich pomocą można się przemieszczać w niezwykle komfortowy sposób pokonując znaczne odległości.

Skuter inwalidzki elektryczny zapewni mobilność niezależność nie tylko seniorów ale wszystkich niepełnosprawnych lubiących nieco dłuższe wycieczki. Skutery elektryczne osiągają większą prędkość niż wózki inwalidzkie elektryczne. Ta zaleta pozwala pokonywać większe odległości krótszym czasie. Na odpowiednio mocnych akumulatorach skuter przejedzie nawet do 60 km. Skutery elektryczne to sposób na aktywizowanie osoby starszej i niepełnosprawnej ruchowo co za tym idzie ich dobre samopoczucie.

Główne zalety skuterów elektrycznych: wygoda użytkowania, uniwersalny w różnym terenie, łatwy w obsłudze i utrzymaniu, bogate wyposażenie, duża stabilność jazdy, pokonywanie znacznych odległości.

Dofinansowanie PCPR PFRON na zakup skutera elektrycznego

Zakup skutera inwalidzkiego elektrycznego jest dofinansowywany ze środków PFRON PCPR w programie Aktywny Samorząd. Szeroka oferta prezentowana przez naszą firmę w segmencie elektrycznych skuterów w kilku konfiguracjach i wielu modelach pozwala sprostać oczekiwaniom wymagających klientów.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich modeli oraz do wybrania najodpowiedniejszego rozwiązania dla swoich potrzeb. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną ruchowo i chcesz skorzystać z dofinansowania do zakupu skutera inwalidzkiego koniecznie skontaktuj się z nami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12