Aktywne wózki inwalidzkie dla dzieci

W trosce o dobro i komfort naszych najmłodszych klientów i ich opiekunów oferujemy Państwu szeroki wybór wózków inwalidzkich dziecięcych aktywnych. Wózki zostały zaprojektowane specjalnie w celu aktywizacji dzieci, dla których samodzielne poruszanie się jest utrudnione, a które nie lubią ograniczeń.  

Aktywne wózki inwalidzkie dla dzieci - sprzęt ortopedyczno-medyczny

Wózki inwalidzkie aktywne dla najmłodszych w Warszawie i Lublinie

Wszystkie wózki wykonane są przez cenionych na rynku producentów z wieloletnim doświadczeniem w branży rehabilitacyjnej, medycznej. Urządzenia stworzono z lekkich, ale trwałych materiałów gwarantujących łatwość użytkowania. Wózki inwalidzkie aktywne są niezwykle zwrotne, można używać ich w pomieszczeniach i na zewnątrz. Poradzą sobie na wielu powierzchniach. Pomagają pokonywać szereg barier architektonicznych i cieszyć się aktywnością, zabawą, sportem, nauką. 

Wózki wyposażono w wygodne siedziska, niektóre modele wózków mogą także ?rosnąć? razem z dzieckiem. Urządzenia posiadają liczne zabezpieczenia chroniące aktywnego malucha przed upadkiem. Wiele modeli można składać i zabierać ze sobą wszędzie, nawet w dalekie podróże. Zachęcamy do zapoznania się ze szczególnymi udogodnieniami dostępnymi dla niektórych modeli wózków inwalidzkich. Są to na przykład możliwość regulacji poszczególnych elementów urządzenia czy różne rodzaje uchwytów/rączek. 

Co wyróżnia wózki inwalidzkie dla dzieci?

Każdy w prezentowanych wózków zapewnia użytkownikowi komfort, spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, pomaga w codzienności. Wózki inwalidzkie aktywne dla dzieci to świetny wybór, szansa na poprawę jakość życia nie tylko dla dzieci, ale i rodziców, opiekunów pacjenta. Wpływają na komfort całej rodziny. 

Nasi specjaliści pomogą w wyborze idealnego do Państwa potrzeb wózka inwalidzkiego. Odpowiemy na wszelkie pytania, także te dotyczące refundacji czy dofinansowania. Zachęcamy do kontaktu!

Wózki inwalidzkie dziecięce aktywne dostępne w refundacji NFZ oraz dofinansowaniem PCPR, MOPR, MOPS.

Refundacja Kod NFZ P. 131.01 Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy (z wyłączeniem wózka inwalidzkiego toaletowego) ? dla dzieci limit 3000 zł.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7