PATRON

PATRON jest czeską firmą, która na rynku działa już od ponad dwudziestu lat. Od roku 1994 zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów medycznych. Wózki inwalidzkie firmy PATRON znane są nie tylko na rynku czeskim, producent dystrybuuje je do ponad czterdziestu krajów na całym świecie. PATRON jest jednym z najbardziej renomowanych i największych producentów wózków rehabilitacyjnych w Czechach. Cieszy się mianem lidera wśród specjalistów w branży rehabilitacyjnej. 

PATRON - producent specjalnych wózków inwalidzkich dla dzieci

Co oferuje producent PATRON?

Urządzenia marki PATRON są niezwykle popularne również na rynku europejskim. Znajdziesz wśród nich: specjalne wózki inwalidzkie dla dzieci, wózki rehabilitacyjne (klasyczne i aktywne), schodołazy dla niepełnosprawnych (gąsienicowe oraz kroczące), rampy, chodziki, rowery rehabilitacyjne, materace, podnośniki, łóżka, a także opatrunki i bandaże. Firma zadbała, by produkowany przez nią sprzęt spełniał najwyższe standardy europejskie oraz rygorystyczne normy bezpieczeństwa, wykonany był z najlepszych dostępnych na rynku materiałów i zapewniał komfort użytkowania. Dzięki temu urządzenia są niezastąpioną pomocą dla każdej osoby niepełnosprawnej, ułatwiają pracę także jej opiekunom.

Co wyróżnia producenta specjalnych wózków inwalidzkich PATRON dla dzieci?

Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego pacjenta, szerokiej gamie oferowanych udogodnień i konfiguracji urządzeń, a także stałemu rozwojowi i wynajdywaniu nowatorskich rozwiązań w celu rozwiązywania problemu niepełnosprawności, firma cieszy się uznaniem wielu zadowolonych klientów, zarówno dorosłych jak i dzieci. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3