Próżniowe poduszki STABILO

STABILO to nowoczesne poduszki, foteliki i materace próżniowe, które wykonano z myślą o pomocy osobom  potrzebującym precyzyjnej stabilizacji podczas siedzenia czy leżenia. Urządzenia działają w oparciu o próżniowe utrwalanie wymodelowanego kształtu. Wszystko dzięki specjalistycznej pompie, która pozwala na odessanie powietrza, utwardzenie urządzenia i nadanie mu kształtu, którego potrzebujemy. 

Próżniowe poduszki STABILO dla dzieci - sprzęt rehabilitacyjny

Jakie próżniowe poduszki i materace STABILO wybrać dla dziecka?

Poduszki i materace są bardzo przydatne zarówno przy opiece domowej, jak i w podróży czy w czasie rehabilitacji. Zapewniają użytkownikowi wygodę i bezpieczeństwo, chronią przed urazami, pomagają zapobiegać także odleżynom. Wszystkie modele STABILO zostały wykonane przez producenta z najwyższą starannością, dzięki czemu są trwałe i wygodne. Z pewnością urządzenia posłużą użytkownikom przez długi czas. 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kilka modeli sprawdzonych modeli STABILO . HEADREST to praktyczny zagłówek, który możesz precyzyjnie dopasować zarówno do kształtu, jak i pozycji głowy. Beanseat jest praktycznym siedziskiem, które utrwali swój kształt w taki sposób, aby ustabilizować sylwetkę, korygować postawę ciała, zachować efekty rehabilitacji. GRANDE znajduje zastosowanie w opiece nad pacjentami potrzebującymi szczególnej opieki, tymi w ciężkim stanie, z dużymi deformacjami ciała. GRANDE to materac przeciwodleżynowy pozwalający na przyjęcie wygodnej pozycji. W ofercie znajdą Państwo także profesjonalne foteliki i poduszki próżniowe STABILO . 

Próżniowe poduszki rehabilitacyjne STABILO dla dzieci

Produkty STABILO są niezastąpione przy schorzeniach takich jak: quadriplegia, diplegia, hemiplegia, atetoza, spastyka, skolioza i kifoza, ciężka atetoza, zwiotczenie mięśni. Pomogą w walce z bólem, utrwalą efekty rehabilitacji, pozwolą kontrolować ruch i ułożenie ciała osoby niepełnosprawnej. 

Szeroka oferta naszego sklepu Reha-Max zawiera także foteliki samochodowe rehabilitacyjne dla dzieci. Prócz najlepszego sprzętu oferujemy także fachową pomoc w doborze urządzeń. Nasi eksperci doradzą, jaki wybór będzie dobry, aby zaspokoić potrzeby pacjenta i sprostać oczekiwaniom jego bliskich i opiekunów. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7