GTM Mobil

GTM Mobil producent sprzętu specjalistyczno-rehabilitacyjnego

GTM Mobil producent specjalistycznych wózków inwalidzkich

Firma zajmująca się produkcją sprzętu dla osób niepełnosprawnych. GTM specjalizuje się w produkcji wózków aktywnych dla dorosłych i dzieci. Chcąc jak najlepiej dostosować się do potrzeb klientów, firma dostosowuje wymiary wózka do indywidualnych uwarunkowań i potrzeb przyszłego nabywcy wózka. Wózki aktywne GTM Mobil zapewniają komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Jakie wózki inwalidzkie aktywne dla dorosłych od GTM Mobil są warte uwagi?

Jednym z modeli, jakie proponuje firma jest GTM Challenger. Oprócz możliwości indywidualnego dopasowania wymiarów środka, można także dopasować środek ciężkości. Co wyróżnia ten wózek spośród innych z kategorii wózków aktywnych dla osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość dopasowania go do  osób wymagających wózka stabilizującego plecy i głowę. Bardzo podobnym sprzętem specjalistycznym jest GTM Hammer, który można CAŁKOWICIE dostosować pod indywidualne preferencje klienta. Model ten został doceniony nagrodą na targach sprzętu rehabilitacyjnego w 2005 roku. GTM Hammer Vario jest klasycznym modelem aktywnego wózka inwalidzkiego. Posiada on także regulację środka ciężkości analogicznie do poprzednich modeli. Specjalistyczny wózek inwalidzki GTM Carisa dla kobiet został stworzony z myślą o eleganckim designie i nutą delikatności. Ten sprzęt zaprojektowano z myślą o kobietach, dlatego zastosowano różne sposoby regulacji wielkości siedziska. GTM Basic to klasyczny wózek inwalidzki stworzony tak, aby nie przekraczał określonej sumy, dzięki czemu na jego zakup wystarcza kwota dofinansowania NFZ i 150 % PCPR. Ekonomiczna wersja wózka jednak nie ujmuje jego funkcji, ponieważ tak samo jak w droższych modelach można ustawić środek ciężkości. GTM 1 to pierwowzór GTM Basic. Jest to także wersja dość ekonomiczna. Wózek aktywny o budowie klasycznej z wykorzystaniem lekkiego aluminium. Jego mała waga nie świadczy jednak o braku wytrzymałości. Wózek pozwala na wygodne dopasowanie pozycji użytkownika na wielu płaszczyznach. Sprzęt specjalistyczny dla niepełnosprawnych GTM Endeavour posiada możliwość całkowitego dopasowania do potrzeb najbardziej wymagającego właściciela. Jest to jeden z lżejszych wózków proponowanych przez firmę GTM Mobil. Nowoczesny wózek inwalidzki GTM Mustang posiada wyjątkowy design, dzięki czemu podoba się najbardziej wymagającym klientom. Wózek wykonany z najlepszej jakości materiałów. Idealnie nadaje się do transportu, ponieważ po złożeniu zajmuje mało miejsca i dodatkowo jest bardzo lekki. Ten model można oczywiście dopasować pod indywidualne preferencje użytkownika. GTM Jaguar model wózka specjalistycznego, który został skonstruowany inaczej niż wyżej wymienione modele, ponieważ jego rama jest w konstrukcji zamkniętej. GTM Jaguar stworzono z wysokiej jakości lotniczego stopu aluminium, dzięki czemu stał się niezwykle wytrzymały, ale także lekki.

Które aktywne wózki inwalidzkie dla dzieci wybrać?

GTM Kid – lekki i bezawaryjny wózek inwalidzki dla dzieci w wieku szkolnym do 75 kg. Wózek posiada takie same funkcje i właściwości jak wózek inwalidzki dla dorosłych. GTM Kid często wykorzystywany zostaje jako forma przygotowania nastolatka do użytkowania wózka dla dorosłych. Na tym wózku dziecko będzie w stanie nauczyć się pokonywać przeszkody architektoniczne, jakie może napotkać na swojej drodze. Sprzęt ten to bezpieczna opcja dla młodego użytkownika. GTM Junior, czyli aktywny wózek inwalidzki dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym. Przeznaczony jest dla dzieci o wadze do 50 kg. Dzięki możliwości indywidualnego dopasowania pozycji dziecka, można zapobiec powstawaniu, bądź powiększaniu wad postawy, a nawet można je korygować. Model wózka inwalidzkiego dla dzieci GTM Smyk został przystosowany do potrzeb użytkownika, a także opiekuna. Pozwala na samodzielne poruszanie się dziecka wśród rówieśników. Posiada jednak zabezpieczenia antywywrotowe. Dzięki czemu można być spokojnym o bezpieczeństwo swojej pociechy podczas gier i zabaw z wykorzystaniem aktywnego wózka inwalidzkiego.

Producent GTM Mobil oferuje też:

  • wózki inwalidzkie sportowe
  • handbike poziome rowery rehabilitacyjne o napędzie ręcznym
  • wózki stabilizujące głowę i plecy
  • FreeWheel – unośi kółka przednie w wózku co ułatwia jazdę w trudnym terenie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12