MDH

MDH - producent specjalistycznego sprzętu dla niepełnosprawnych

Dlaczego sprzęty firmy MDH dla osób niepełnosprawnych są warte zakupu?

MDH jest jedną z wiodących firm, jeśli chodzi o sprzedaż sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego w Europie.  MDH posiada 20 lat doświadczenia w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego oraz cieszy się dużym zaufaniem klientów. Firma stale się rozwija i udoskonala swoje sprzęty, co można zauważyć w przypadku elektrycznych wózków inwalidzkich PCBL Modern, PCBL Deluxe, LIMBER, SCRUBBY. O dopasowywaniu się do potrzeb klientów świadczy też produkcja wózka inwalidzkiego PLATINUM. Wykonany jest on z aluminium, dzięki czemu jest bardzo lekki. Zgodnie z polityką firmy, czyli tworzeniem jak najbardziej funkcjonalnych sprzętów jest powstanie tytanowego podnośnika dwufunkcyjnego MDH. Łączy on ze sobą funkcję podnośnika oraz pionizatora.

Dlaczego warto kupić specjalistyczny sprzęt inwalidzki firmy MDH?

Nasz sklep Reha-Max posiada w swojej ofercie kilka modeli wózków inwalidzkich firmy MDH. Jednym z nich jest Platinum ? wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich. Jest to wózek dla niepełnosprawnych o prostej konstrukcji. Wykonany z bardzo lekkiej aluminiowej ramy, dlatego zaliczany jest do kategorii wózków inwalidzkich aluminiowych.  Jego tylne koła można zdemontować w kilka sekund, dzięki czemu ten model wózka inwalidzkiego idealnie nadaje się do transportu. Wózek wyposażony jest także w regulowane oraz możliwe do zdemontowania podłokietniki i podnóżki. Dzięki regulacji oparcia, każdy może dostosować siedzisko do swoich potrzeb. Pas biodrowy oraz pas trzymający łydkę zabezpieczają użytkownika wózka przed wypadnięciem. Z wózka inwalidzkiego Platinum mogą korzystać także osoby po amputacjach. Wózek specjalistyczny jest wyposażony w przydatną kieszeń na drobiazgi z tyłu siedziska, a także odblaski, dzięki czemu widoczność wózka przez innych użytkowników ruchu jest większa.

Inną propozycją jest wózek inwalidzki elektryczny PCBL Modern. Jest to wózek o nowoczesnej konstrukcji także wykonany z aluminium. Koła tego wózka są pompowane, a tylne dodatkowo posiadają amortyzatory. Posiada on regulację kąta nachylenia oraz głębokości siedziska. W przypadku powstania zabrudzeń istnieje możliwość zdjęcia tapicerki, aby ją wygodnie wyczyścić. Dodatkowym atutem są regulowane podnóżki i podłokietniki. Podnóżki można także zdemontować w razie potrzeby. Istnieje możliwość zmiany strony jednostki sterującej. Specjalistyczny wózek inwalidzki elektryczny PCBL Modern posiada także elektromagnetyczny system hamowania.

Kolejną propozycją jest także specjalistyczny wózek elektryczny o nazwie LIMBER. Jest to wózek, który sprawdzi się zarówno w warunkach domowych jak i trudnym terenie na zewnątrz.  Podobnie jak wózek inwalidzki PCBL Modern, posiada on regulację ustawienia siedziska, podłokietników i podnóżków. Posiada on również pasy bezpieczeństwa. Wózek idealnie nadaje się do samodzielnych wyjazdów poza mieszkanie, ponieważ jest wyposażony w hamulce elektromagnetyczne, amortyzatory, a także pełne oświetlenie drogowe.

Wózek inwalidzki elektryczny PCBL Deluxe, to bardziej zaawansowana wersja PCBL Modern. Bardzo dogodnym ulepszeniem jest elektryczne regulacja podnóżków. Dodano także w podnóżkach oparcia dla łydek. Zwiększono także kąt nachylenia oparcia. Można je ustawić elektrycznie w pozycji prawie leżącej. W standardowym wyposażeniu podobnie jak w niższej wersji tego wózka elektrycznego firmy MDH, znajduje się oświetlenie drogowe oraz elektromagnetyczny system hamowania. Dodatkiem w tym modelu jest podpórka pod głowę.

Wózek inwalidzki elektryczny SCRUBBY. Jest to kolejna propozycja wózka inwalidzkiego od firmy MDH. Jest to sprzęt o bardzo podobnych funkcjach do elektrycznego wózka inwalidzkiego PCBL Deluxe. Tak samo posiada dobrą amortyzację zawieszenia, przez co wszelkie nierówności terenu są odczuwalne w minimalnym stopniu. Wózek posiada możliwość regulacji podnóżka, podłokietników. Istnieje także opcja zmiany strony jednostki sterującej prawo-lewo. Jeśli jest taka potrzeba można także przełożyć jednostkę sterującą tak, aby kierował opiekun. Możliwa jest również elektryczna zmiana położenia oparcia pozycji siedzącej. Tak samo jak poprzednicy, posiada chowane kółka z tyłu, które zabezpieczają przed wywróceniem się pojazdu.

Oprócz wózków inwalidzkich manualnych jak i elektrycznych skuterów, sklep Reha-Max posiada w swojej ofercie produkt z kategorii podnośników rehabilitacyjno-kąpielowych. Jest nim TYTAN ? podnośnik dwufunkcyjny z wyposażeniem. Drugą funkcją podnośnika jest pionizacja. Podnośnik ten, jest prosty w obsłudze dla opiekunów. Wystarczy wymiana ramienia, blokady kolan i uprzęży, aby z podnośnika urządzenia zamieniło się w pionizator. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują oby tych funkcji.

MDH marki: QUMEd, Meyra

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29