Ortoservice

Ortoservice to profesjonalna firma zajmująca się dystrybucją najwyższej jakości sprzętu rehabilitacyjnego na terenie całej Polski. Główna siedziba zakładu mieści się na terenie Konstancina Jeziornej. Firma to jeden z liderów w branży sprzętu rehabilitacyjnego. Na polskim rynku swoje produkty oferuje już od ponad trzydziestu lat. 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Polski producent Ortoservice ? godny zaufania partner na drodze do sprawności

Ortoservice cieszy się niemalejącą popularnością i zaufaniem klientów. Dzięki współpracy z cenionymi specjalistami (projektantami, medykami, terapeutami), a także samymi pacjentami Ortoservice może pochwalić się znajomością potrzeb swoich klientów. Firma doskonale orientuje się w najnowszych rozwiązaniach technologicznych, jest jednak otwarta na nowinki i propozycje. 

Dlaczego warto korzystać ze sprzętu Ortoservice?

Producenci, z którymi współpracuje Reha-max, to wyłącznie najlepsi z najlepszych. Dużym atutem firmy Ortoservice jest jej indywidualne podejście do każdego pacjenta. Tu nikt nie jest zwykłym, anonimowym klientem. Sprzedawcy są w stanie dobrać sprzęt w oparciu o indywidualne potrzeby i preferencje użytkownika. To właśnie dzięki elastyczności i chęci niesienia pomocy firma zdobyła takie uznanie. Pacjenci codziennie doceniają pracę specjalistów, dla których są inspiracją i wzorem wytrwałości. Pracownicy Ortoservice ściśle współpracują z klientami, sprawiając, że życie niepełnosprawnych jest łatwiejsze. Pozostają także w stałym kontakcie ze sprzedawcami Reha-max. Wiemy, jak dobrać idealne urządzenia, by każdemu z pacjentów zapewnić najwyższą jakość obsługi i zadowolenie. 

Dystrybutor Ortoservice oferuje swoje usługi zarówno sklepom, jak i klientom indywidualnym. Wśród grona zadowolonych klientów znajdują się także sportowcy, na przykład Reprezentanci Polski w rugby na wózkach inwalidzkich. Firma cieszy się, mogąc przyczyniać się do aktywizacji osób o ograniczonych możliwościach poruszania się, także najmłodszych pacjentów. Pracownicy Ortoservice wierzą, że nic nie jest niemożliwe, dlatego zrobią wszystko, by pomóc pokonywać bariery. 

Jakie urządzenia Ortoservice znajdziemy w ofercie Reha-max?

Firma oferuje wysokiej jakości sprzęt, w szczególności wózki inwalidzkie (manualne, dziecięce, aktywne, sportowe, elektryczne, pielęgnacyjne), przystawki rehabilitacyjne, wózki spacerowe, wózki spacerowe dziecięce, siedziska, foteliki rehabilitacyjne i systemy przeciwodleżynowe (także poduszki i oparcia). Sprzęt objęty jest gwarancją, firma oferuje także jego obsługę pogwarancyjną. 

Głównymi dostawcami współpracującymi z Ortoservice są: 

  • Hoggi  ? producent wysokiej klasy wózków dziecięcych (spacerowych i aktywnych),
  • Otto Bock  ? producent sprzętu rehabilitacyjnego (z ponad stuletnim doświadczeniem w branży),
  • Stricker  ? oferujący wysokiej jakości przystawki do wózków,
  • Varilite ? specjalizująca się w siedziskach i rozwiązaniach antyodleżynowych.

Wszystkie oferowane przez firmę urządzenia posiadają dopuszczenie do obrotu CE. Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami Rehamax. Doradzimy nie tylko przy wyborze sprzętu, ale i realizacji dofinansowania czy zorganizowaniu refundacji. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2