Poduszki materace przeciwodleżynowe

Materace przeciwodleżynowe poduszki – profilaktyka dopasowana do Twoich potrzeb.

Produkty przeciwodleżynowe mają za zadanie jak sama nazwa wskazuje zapobiegać powstawaniu ucisków i odleżyn. Pomagają w równomiernym rozłożeniu ciężaru ciała pacjenta oraz w zmianach nacisku tego ciężaru na jedno miejsce przez długi czas. Odpowiednio dobrana poduszka lub materac zapobiegają powstawaniu, a także sprzyjają leczeniu odleżyn.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo tylko starannie wyselekcjonowane rozwiązania przeciwodleżynowe. Bardzo wysoka jakość wykonania, komfort użytkowania oraz estetyczny wygląd sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Polecamy solidne materace przeciwodleżynowe znanych i cenionych na świecie firm. Sprzedajemy tylko certyfikowane produkty przeciwodleżynowe:

• poduszki przeciwodleżynowe do wózków inwalidzkich
• materace bąbelkowe,
• materace rurowe,
• materac zmiennociśnieniowy,
• materace pneumatyczne
• materace piankowe GOFER przeciwodleżynowe
• krążki koła antyodleżynowe.

Poduszki materace przeciwodleżynowe

Materac przeciwodleżynowy czy poduszka skutecznie zapobiega powstawaniu oraz rozwojowi odleżyn czyli ran martwiczych. Dostępne w naszym szerokim asortymencie rozwiązania profilaktyki odleżyn doskonale sprawdzą się tam, gdzie pacjent przebywa długi czas w pozycji leżącej lub siedząc na wózku inwalidzkim. Oferowane produkty stworzone są w oparciu o odpowiednio dobrane materiały, zapewniające prawidłową wentylację cyrkulację powietrza oraz odprowadzanie wilgoci. Zbudowane w sposób zapewniający równomierne rozłożenie ciężaru ciała i komfort termiczny i wygodę użytkowania przez długi czas.

Uzupełnieniem oferty sklepu w tym segmencie są również wszelkie ochraniacze i krążki, poduszki antyodleżynowe. Jeżeli nie widza Państwo na stronie szukanego produktu materaca lub poduszki to prosimy o kontakt telefoniczny ponieważ mnogość produktów nie pozwala na zaprezentowanie ich wszystkich na stronie. Nasza wykwalifikowana kadra doradzi Państwu najlepsze rozwiązania z zakresu profilaktyki odleżyn oraz uzyskania na te produkty refundacji i dofinansowania.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9