Winncare Polska

Winncare Polska - podnośniki bezpieczne wygodne przenoszenie osób niepełnosprawnych

Winncare Polska jest firmą o globalnym zasięgu pracującą nad rozwiązaniami umożliwiającymi bezpieczne i wygodne przenoszenie osób wymagających pomocy przy poruszaniu się. Firma Winncare dostarcza funkcjonalne, innowacyjne urządzenia, m.in. podnośniki podwieszane, jezdne, pionizatory typu „sit-to-stand”, a także łóżka, materace, poduszki i pozycjonery oraz meble, kompleksowo zapewniając bezpieczeństwo i łatwość użytkowania we wszystkich sytuacjach, jakich wymaga sprawowanie opieki ? w domach, szpitalach i wszelkiego rodzaju placówkach opiekuńczych.

Winncare Polska tworzy funkcjonalne i estetyczne urządzenia: podnośniki sufitowe Luna, podnośniki jezdne, pionizatory typu ?sit-to-stand?, sprzęt kąpielowo-toaletowy, urządzenie do rehabilitacji chodu w odciążeniu, a także łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe, poduszki i pozycjonery do układania pacjenta oraz meble. Wyroby wyróżniają się nowoczesnym designem oraz najwyższą jakością wykonania, komfortem i bezpieczeństwem dla pacjenta i opiekuna.

O charakterze firmy i jej produktów stanowiły zawsze innowacyjne rozwiązania, z naciskiem na łatwość użytkowania i bezpieczeństwo dla opiekunów, zachowanie poczucia godności i wygody dla osób potrzebujących opieki, design na najwyższym poziomie spełniający najwyższe standardy jakości, nowe sposoby implementacji bezpiecznych technologii podnoszenia i przenoszenia pacjentów z zachowaniem ich poczucia godności.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3