Podnośniki sufitowe dla niepełnosprawnych

Podnośniki sufitowe dla chorego – podnośnik sufitowy i wannowy

Podnośnik sufitowy pacjenta rozwiązuje problemy z przemieszczaniem się w obrębie domu mieszkania i wykonywaniem prostych czynności osób niepełnosprawnych ruchowo. Warto poczynić inwestycję w taki nowoczesny sprzęt, który w znaczący sposób ułatwi pokonywanie wielu trudności transportowych oraz znacznie odciąży opiekuna w opiece nad chorym.

W ofercie firmy Reha-Max są dostępne wysokiej jakości podnośniki sufitowe kąpielowe wannowe i ścienne, krzesełka schodowe, nowoczesne schodołazy oraz podnośniki rehabilitacyjne. Wszystko po to, aby ułatwić seniorom oraz osobom niepełnosprawnym ruchowo codzienne funkcjonowanie.

Podnośnik sufitowy transportowy to doskonały sprzęt, który przyda się nie tylko w warunkach domowych ale też powinien znajdować się w każdej placówce, która zajmuje się osobami z problemami ruchowymi jak w sanatoriach, szpitalach, domach seniora opieki i ośrodkach rehabilitacyjnych.

Podnośnik sufitowy pacjenta jest bardzo prosty w obsłudze i zajmuje niewiele miejsca. Dzięki podnośnikom transport osoby niepełnosprawnej będzie znacznie lżejszy i łatwiejszy. W łazience podnośnik sufitowy lub ścienny wannowy zapewnia komfortową kąpiel i relaks co pozytywnie wpłynie na pacjenta.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3