Pionizatory rehabilitacyjne

Pionizatory – Refundacja kod NFZ (P.125) do 2000 zł w 100% dorośli. Pionizatory – Refundacja kod NFZ (P.126) do 3200 zł w 100% dzieci do 18 lat. Pionizator i pionizacja w rehabilitacji jest podstawowym elementem powrotu do sprawności i poprawiania komfortu życia dla osób chorych lub po różnego rodzaju urazach. Sprzedaż sprzętu medycznego oraz wypożyczalnia, którą prowadzimy w ramach naszej działalności wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnej rehabilitacji. W naszej ofercie dostępne są pionizatory dla dorosłych oraz dzieci. Sklep oferuje szeroką gamę pionizatory dynamiczne i statyczne, aż po pozycje refundowane przez NFZ.

Pionizatory dynamiczne statyczne dla dzieci i dorosłych sprawdź:

Pionizatory dynamiczne kierowane są dla osób z mniejszym stopniem niedowładów lub innymi schorzeniami, uniemożliwiającymi całkowicie samodzielne poruszanie się. Jest to rozwiązanie mobilne, które utrzymuje jedynie część ciała pacjenta.

Pionizatory statyczne tworzone są natomiast dla osób, które doświadczyły szerokiego porażenia lub uszkodzenia, które całkowicie uniemożliwia samodzielne stanie czy poruszanie się. Do jednostek chorobowych, które wymagają tego rodzaju rehabilitacji są np.:

– porażenie mózgowe, – porażenia lub niedowłady kończyn, – urazy wielonarządowe, – przepuklina oponowo-rdzeniowa, – uszkodzenia kręgosłupa.