Orliman

Marki ORLIMAN

Marki ORLIMAN

  • Orliman Pediatric
  • Orliman Sport
  • Orliman Sitlive
  • Orliman One Plus
  • Orliman FeetPAD

70 lat innowacji w rozwoju i seryjnej produkcji wyrobów ortopedycznych. Firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży ortopedycznej i dużym doświadczeniem w opracowywaniu i produkcji seryjnych urządzeń ortopedycznych, wskazanych do profilaktyki urazów, rehabilitacji oraz leczenia przewlekłych problemów związanych z poruszaniem się, takich jak ortezy tułowia, dłoni , ortezy nóg, kostek czy podeszwowych m.in.

Jej produkty wykonane są w najbardziej zaawansowanej technologii, z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów o najwyższej jakości, funkcjonalności i komforcie, pracując zespołowo z klientami, pracownikami służby zdrowia, dostawcami itp.

Posiada nowoczesne zaplecze i wysoko wykwalifikowany zespół ludzki, który każdego dnia stara się odpowiadać i przewidywać potrzeby klientów i użytkowników końcowych. Posiadają międzynarodowe certyfikaty m.in. FDA, ASQUAL, GKV oraz znak jakości ISO 13485.

Najlepsze rozwiązania w zakresie powrotu do zdrowia i mobilności, które pozwolą na osiągnięcie maksymalnego stopnia autonomii i znacząco poprawią jakość życia pacjentów.

Firma oferuje swoim klientom sprzedaż specjalistycznych artykułów ortopedycznych. Można tam znaleźć stabilizatory, gorsety, ortezy, szyny, pasy, korektory haluksów i wiele innych. Sprzedaż produktów korekcyjnych, które w sposób szczególny pomagają w leczeniu kontuzjowanych dzieci. Stale poszerzana oferta, z którą warto się zapoznać. Producent usługi kieruje do firm oraz do klientów indywidualnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało się pomagać wielu ludziom, którzy stale wracają po zakupy i fachową poradę w sprawie zdrowia po kontuzjach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2