Thomashilfen

Thomashilfen to firma, która zagościła na rynku sprzętu rehabilitacyjnego już czterdzieści lat temu. Lata doświadczenia i ciężkiej pracy zaowocowały zaufaniem klientów i poprawą jakości życia wielu ludzi. Producent postawił sobie za cel pomoc osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom. 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Co wyróżnia producenta sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci Thomashilfen?

Sprzęt oferowany przez Thomashilfen wykonany jest z wyjątkową precyzją, dbałością o każdy szczegół. Stworzono go z trwałych, lekkich materiałów, jego użytkowanie zapewnia komfort i bezpieczeństwo, dzięki szczególnej dbałości producenta o przestrzeganie wymaganych norm. Producent współpracuje z lekarzami, terapeutami, inżynierami, a także pacjentami, dzięki czemu jest w stanie sprostać najtrudniejszym zadaniom i spełniać wysokie wymagania użytkowników. Firma z entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań, traktując je jako szansę na niesienie pomocy osobom w potrzebie. Specjaliści zatrudnieni przez producenta są ekspertami od aktywizacji dzieci niepełnosprawnych, pragną, by pacjenci zyskali szansę na samodzielność i spełnianie marzeń. Produkty są dedykowane także dla osób leżących i siedzących, a również dla tych, które potrzebują pomocy w pionizacji. Wśród oferowanego sprzętu znajdziemy między innymi wysokiej jakości foteliki i wózki inwalidzkie dziecięce.

Thomashilfen – wiodący producent urządzeń medycznych

Thomashilfen to jeden z wiodących producentów urządzeń rehabilitacyjnych. Firma stale się rozwija, szukając nowych rozwiązań i podbijając kolejne zagraniczne rynki. Międzynarodowy producent cieszy się zaufaniem zadowolonych pacjentów (oraz ich bliskich), a także terapeutów. Urządzenia firmy Thomashilfen znajdziemy w szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych, a także domach prywatnych. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2