Vermeiren

Vermeiren - producent sprzętu specjalistyczno-rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych

Vermeiren producent specjalistycznego sprzętu inwalidzkiego z 60 letnią tradycją

Firma Vermeiren od lat opracowuje swoje projekty kierując się trzema cechami. Aby produkty były komfortowe, bezpieczne i przede wszystkim trwałe. Sklep Reha?Max posiada w swojej ofercie wiele produktów firmy Vermeiren. Od trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży, poprzez wózki inwalidzkie elektryczne dla dzieci i dorosłych, aż po skutery drogowe dedykowane dla osób niepełnosprawnych. Ciekawym rozwiązaniem jest także proponowany przez firmę Vermeiren skuter składany ALYA. Jest to dobre rozwiązanie dla osób o ograniczonej ruchomości, które są fanami podróży i zwiedzania. Skuter składa się i rozkłada w zaledwie kilka sekund. Dzięki czemu jest łatwy w transporcie, nawet w komunikacji publicznej.

Pozwól swojemu dziecku na aktywność fizyczną z rówieśnikami

Trójkołowe rowery rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży pozwalają na to, aby dziecko mogło w pełni integrować się z rówieśnikami. Jednocześnie jazda na takim rowerku sprzyja rehabilitacji osób z ograniczonym napięciem mięśniowym. Rower posiada trzy koła, po to, aby był bardziej stabilny i dzięki temu bezpieczniejszy. Rowerki świetnie sprawdzą się u dzieci, które cierpią na MPD lub inne choroby, które także powodują spadek napięcia mięśniowego, bądź zaburzenia równowagi. Rowerki dla niepełnosprawnych są dostępne w różnych wersjach napędu. Może to być m.in. system ostrego koła, który wymusza ciągły ruch, aby rower jechał trzeba stale pedałować. Ten system sposób motywuje dziecko do ruchu. Jest to niezauważalna rehabilitacja dla dziecka. W ten sposób dzieci, które nie lubią wykonywać ćwiczeń typowo rehabilitacyjnych, robią to bezwiednie. Trójkołowe rowery rehabilitacyjne są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Są to: HAPPY model koloru różowego, przez co jest uwielbiany przez dziewczęta w wieku 8-13 lat. Model AQUA koloru niebieskiego, dla fanów podwodnego świata w wieku 3-7 lat. SPORTY czarno – pomarańczowa strzała, dla starszych dzieci w wieku 8-13 lat. SAFARI ? wersja koloru żółtego, przeznaczony dla młodszych dzieci w wieku 3-7 lat. Reha-Max posiada także w swojej ofercie rehabilitacyjne rowery trójkołowe dla młodzieży FREEDOM, które są odpowiednie dla starszej młodzieży, powyżej 13 roku życia oraz dla dorosłych rowery Lagoon i Vintage.

Elektryczne wózki inwalidzkie oraz skutery firmy Vermeiren

Reha-Max posiada w swojej ofercie także modele skuterów inwalidzkich elektrycznych. Jednym z nich jest Mercurius 4D, który charakteryzuje nadzwyczajna mobilność i stabilność. Nowoczesny wygląd i agresywna linia, jest to model bardzo zwrotny. Rozwija prędkość do 15 km/h. Na jednym ładowaniu akumulatorów można pokonać do 40 km. Jego maksymalne obciążenie to 150 kg. Podobny elektryczny skuter inwalidzki to Ceres 4, który osiąga prędkość 12km/h. Maksymalny zasięg wynosi 30 km. Oba modele zapewniają jednak komfort jazdy po różnego rodzaju podłożu.  Model Carpo to nowoczesny skuter inwalidzki. Posiada on obracany fotel, co ułatwia korzystanie z pojazdu. Skuter osiąga prędkość do 15 km/h. Przy czym dobra amortyzacja zapewnia komfort jazdy. Na jednym ładowaniu skuter jest w stanie pokonać do 45 km.

Sklep Reha-Max proponuje także zakup elektrycznych wózków inwalidzkich dla dzieci i dorosłych. W tym modele z funkcjami pionizacji lub windy. W swojej propozycji posiada wózek inwalidzki elektryczny Forest 3. Z łatwością pokona on przeszkody, nie tracąc stabilności. Jest zdecydowanym faworytem jeśli chodzi o jazdę w terenie. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Kolejna propozycja to Express. Jest to wózek inwalidzki elektryczny pokojowy. Do użytkowania wewnątrz budynków. Bezwzględnym atutem tego wózka jest możliwość jego złożenia, co znacznie ułatwia transport. Podobny model wózka elektrycznego to Rapido, który przeznaczony został do jazdy wewnątrz budynków oraz transportu. Zapewnia jednak komfort jazdy i łatwość w obsłudze. Komfort użytkownika zapewnia możliwość wielu regulacji siedzenia. Forest Kids to wózek inwalidzki z napędem elektrycznym dla dzieci. Zapewnia dobrą amortyzację, łatwość prowadzenia, bezpieczeństwo i dostosowanie do użytkowania przez dzieci. Forest Kids posiada specjalnie wyprofilowane siedzenie, co zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem z wózka. Elektryczny wózek inwalidzki pokojowo-terenowy Turios posiada najnowocześniejszą technologię, która zapewnia bezpieczeństwo i stabilizację jazdy w terenie (system LINX). Wózek inwalidzki elektryczny Navix jest niezwykle zwrotny. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie nadaje się do małych, wąskich pomieszczeń. Jednak nie koliduje to z jego wytrzymałością, ponieważ jego maksymalne obciążenie wynosi 130 kg. Wózek posiada również funkcję pionizacji ? podobnie jak elektryczny wózek inwalidzki Timix z napędem na tylne koła. Wózek łączy ze sobą jakość, technologię, komfort i wytrzymałość. Idealnie sprawdzi się podczas jazdy w terenie. Nowoczesny system V-STAB zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy z dużymi prędkościami. Ostatnią propozycją sklepu Reha-Max, jeśli chodzi o elektryczne wózki inwalidzkie przeznaczone dla dzieci jest Springer. Wózek oprócz doskonałej amortyzacji podczas jazdy w terenie, posiada niezwykle istotną funkcję regulacji wysokości siedziska. Zapewnia to dużo większy komfort użytkowania dla opiekunów.

Pozostały sprzęt producenta Vermeiren:

  • Przystawka elektryczna do wózków manualnych – Tetraplegia i paraplegia
  • Siedziska ortopedyczne dla dzieci
  • Siedzisko dla dzieci stabilizujące głowę i plecy
  • Pionizatory urządzenia do pionizacji
  • Łóżka rehabilitacyjno pielęgnacyjne
  • Podnośniki kąpielowo-transportowe nawet do 175kg
  • Sprzęt przeciwodleżynowy – materace poduszki przeciwodleżynowe Sprzęt do stabilizacji tułowia – orteza TARTA

Wyświetlanie 1–30 z 32 wyników