Rowery rehabilitacyjne trójkołowe

Dostarczamy sprzęt i akcesoria wspomagające proces rehabilitacji. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi rowery rehabilitacyjne trójkołowe dla dzieci młodzieży i dorosłych. Rowery rehabilitacyjne manualne oraz elektryczne ze wspomaganiem.

Rowery rehabilitacyjne trzykołowe zapewniają swobodne przemieszczanie się co jest niezwykle istotnym aspektem dla naszego samopoczucia, naszej sprawności, samodzielności i niezależności.

Rowery rehabilitacyjne – ich kluczowym elementem są dwa stabilne koła z tyłu, dzięki którym pojazd przez cały czas zachowuje równowagę. Oznacza to, że tego typu rowery sprawdzą się idealnie w przypadku osób z zachwianym poczuciem równowagi, a także z zaburzeniami ruchu. Są one doskonałą formą aktywizacji zarówno dla osób z zaburzeniami równowagi oraz dla seniorów. Ruch, który wykonywany podczas jazdy wpływa stymulująco na cały układu kostno mięśniowy, układ krążenia, układ oddechowy i utrzymuje go w dobrej kondycji. Znacznie poprawia krążenie, oddychanie i ogólnie wzmacnia cały organizm. Rower rehabilitacyjny trójkołowy doskonale aktywizuje seniorów, którym wydaje się, że jazda na rowerze to tylko wspomnienie z lat młodości.

Dodatkowe zalety jakie dają rowery trójkołowe rehabilitacyjne to – wzmacnienie mięśni, odciążenie stawów, które narażone są na obciążenie podczas chodzenia, zachowanie większej równowagi.

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe zalecane są seniorom oraz osobom po urazach, kontuzjach i wypadkach.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty Rehamax w dziale rowery rehabilitacyjne. Szeroka wybór daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z wymagających klientów.