Przystawki do wózków inwalidzkich

Na krajowym rynku działamy od długiego czasu i zajmujemy się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętu ortopedycznego rehabilitacyjnego i medycznego. Propozycja sklepu to między innymi przystawki do wózków inwalidzkich:  elektryczne, manualne, hybrydowe. Wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być wykorzystywane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Prezentowane przez nas przystawki do wózków są dostępne w kilku konfiguracjach co sprawia, że jesteśmy przygotowani, by spełnić oczekiwania każdego z klientów. Ważną informacją jest fakt, że napęd może być stosowany do niemal każdego typu wózka.

Przystawki i urządzenie napędowe do wózka, wybierz model- sprawdź DOFINANSOWANIE:

Przystawki i urządzenie napędowe do wózka Przystawki elektryczne do wózków inwalidzkich to sprzęt, który w kilka chwil zmienia wózek ręczny w wózek elektryczny. Sterowanie za pomocą kierownicy łączy łatwość działania z komfortem jazdy. Na pełnym naładowaniu w warunkach optymalnych przystawka pozwala osiągnąć dystans do 40 km. Dofinansowania na przystawki elektryczne do wózka inwalidzkiego Wszystkie oferowane przez nas elektryczne napędy do wózków – dostawki elektryczne mogą być finansowane ze środków PFRON dofinansowania PCPR w programie Aktywny Samorząd. Nasi pracownicy zapewnią pomoc w sprawach ubiegania się o dofinansowanie oraz doradzą przy wyborze i wypełnianiu formalności.

Postaw na sprawdzone rozwiązania. Za pomocą napędu do wózka inwalidzkiego pokonasz bariery będziesz przemieszczać się bez ograniczeń. Przystawki odznaczają się prostym montażem oraz łatwym użytkowaniem, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemów ze sprawnym poruszaniem się.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego rozwiązania dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja sklepu daje pewność sprostania oczekiwaniom każdego klienta.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19