Podnośniki transportowe rehabilitacyjno kąpielowe

Podnośniki transportowe sprawdzą się w domu, a także szpitalu czy ośrodku rehabilitacji. Urządzenia znacznie ułatwiają podnoszenie osoby niepełnosprawnej z każdej pozycji ? leżącej czy siedzącej. Z łatwością można podnosić pacjenta z łóżka, podłogi, wózka. Podnośniki samochodowe transportowe, kąpielowe, rehabilitacyjne pomagają w codziennym funkcjonowaniu osób starszych, chorych, z ograniczonymi możliwościami poruszania się, odciążają kręgosłup i plecy wszystkich użytkowników ? także opiekunów pacjenta.

Podnośniki rehabilitacyjno-kąpielowe dla dorosłych - sprzęt rehabilitacyjny

Podnośniki rehabilitacyjne transportowe  dla dorosłych wiodących producentów

Wszystkie podnośniki transportowe pacjenta wykonano z najwyższej jakości trwałych materiałów. Dzięki temu urządzenia posłużą wiele lat, nie ulegną nagłej awarii. Dostępne w naszej ofercie podnośniki są lekkie i zwrotne, posiadają blokadę kół, co zapewnia pacjentowi komfort i bezpieczeństwo. Ich dodatkowym atutem jest łatwość w obsłudze, a także prosta budowa. Podnośnik łatwo jest złożyć, nietrudno też zmienić miejsce jego pracy. Montowane w podnośniku elementy bez trudu można regulować, dostosowując ich wysokość, zapięcia do potrzeb każdej osoby. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia, które można także konfigurować. Producent dobierze materiał i sposób wykonania sprzętu do Państwa wymagań. Oferujemy na przykład różne rodzaje nosideł (także te z zagłówkiem lub przeznaczone do stosowania w toalecie) czy tkanin (warto zdecydować się na tę antypoślizgową).

Podnośniki rehabilitacyjno-kąpielowe w sklepach Reha-Max w Lublinie oraz Warszawie

Oferowane przez nas podnośniki zapewniają pacjentowi bezpieczeństwo, ochronę dzięki wmontowanym systemom zabezpieczeń, na przykład przyciskom awaryjnym. Niektóre modele podnośników działają także po ewentualnym wyczerpaniu się akumulatora, można używać ich także manualnie. Podnośniki znacznie ułatwią codzienną opiekę nad pacjentem, dbając o jego komfort i wygodę rehabilitantów i bliskich. Oferta sklepu Reha-Max obejmuje także podnośniki wannowe dla niepełnosprawnych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3