Łóżka rehabilitacyjne

Posiadamy szeroką gamę łóżek rehabilitacyjnych i materaców dla osób w różnym wieku. Łóżka rehabilitacyjne są przeznaczone dla osób po udarach i wylewach mózgu oraz chorujących na zespół alzheimera i parkinsona. Nasze łóżka zwiększają zarówno komfort chorych, jak i znacząco ułatwiają opiekunom codzienną pielęgnację podopiecznych. Pamiętaj, że każde łóżko posiada funkcjonalność dopasowaną do stanu zdrowia chorego dlatego nie wahaj się skonsultować zakupu z naszym fizjoterapeutą. Łóżka dostępne są również w specjalnych zestawach ze stolikami oraz materacami przeciwodleżynowymi. Łóżka rehabilitacyjne zaprojektowane są z myślą o osobach, które ze względu na stan zdrowia są zmuszone spędzać w nim dużo czasu. Leże łóżka ortopedycznego podzielone jest na sekcje, których wysokość regulowana jest oddzielnie najczęściej zdalnie za pomocą pilota. Łóżka pielęgnacyjne (nazywane również łóżkami rehabilitacyjnymi, ortopedycznymi, szpitalnymi…) są dobrym, wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla chorych i ich opiekunów. Są elektrycznie sterowane, co pozwala na ułożenie pacjenta w dowolnej pozycji bez wysiłku fizycznego.

Prowadzimy również wypożyczalnię łóżek rehabilitacyjnych.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

 • Burmeier Economic II

  Łóżko rehabilitacyjne Economic II i DALI II zaprojektowane zostało dla osób niepełnosprawnych wymagających długoterminowej opieki.

  Dzięki zastosowaniu elektrycznej regulacji funkcji za pomocą pilota można szybko i bezproblemowo dostosować łóżko dla własnych potrzeb , ułatwiając rehabilitację i opiekę nad pacjentem , zachowując maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

  Wykonywanie codziennych czynności przy pacjencie ułatwia czteroczłonowa konstrukcja leża w pełni regulowana za pomocą siłowników elektrycznych.

  Dodatkowo regulacja wysokości łóżka w zakresie 40-80 (22-80 w przypadku modelu LOW ENTRY) możliwa jest dzięki zastosowaniu siłowników w szczytach łóżka.

  Wszystkie elementy metalowe pokryte są lakierem proszkowym o podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenie i 1zarysowanie w kolorze zbliżonym do wykończeń drewnianych.

  W celu podwyższenia bezpieczeństwa pacjęta łóżko wyposażono w zabezpieczenia boczne w formie listew drewnianych bądź barierek metalowych z możliwością opuszczania i demontażu.

  Standardowo każde łózko posiada wysięgnik z trójkątem.

 • Luna Basic 2 – vermeiren

  Luna Basic 2 jest nową wersją podstawowego łóżka do opieki domowej sterowanego pilotem. VERMEIREN będąc świadomym i odpowiedzialnym producentem wsłuchał się w sugestie i opinie zarówno użytkowników jak również pracowników wypożyczalni oraz sklepów medycznych i dopasował nową wersję do ich wymagań. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia , że LUNA Basic 2 jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących.