Łóżka rehabilitacyjne elektryczne

Łóżka rehabilitacyjne ortopedyczne do opieki domowej oraz instytucjonalnej dla osób niepełnosprawnych, chorych oraz seniorów . Do zakupu łóżka rehabilitacyjnego refundacja z NFZ nie przysługuje . Można jednak ubiegać się o dofinansowanie ze środków PCPR PFRON. Łóżka sterowane elektrycznie z naszej oferty cechują się wytrzymałością oraz wysoką jakością wykonania. Konstrukcja obudowy w kolorze drzewa bukowego sprawia, że łóżko wtapia się w wystrój mieszkania dając przytulny efekt i nie kojarzy się ze szpitalem. Barierki opuszczane poniżej ramy leża ułatwią wstawanie i siadanie pacjenta na łóżko oraz dadzą poczucie komfortu życia osób leżących co wydatnie wspiera proces pielęgnacji i rehabilitacji. Trapez z wyciągiem umożliwia samodzielne podnoszenie się osoby leżącej.

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne, wybierz model- zapytaj o DOFINANSOWANIE:

Sterowanie odbywa się za pomocą pilota elektrycznego, który umożliwia w dowolny sposób zmianę i  ustawienie funkcji podwyższania wysokości łóżka, podnoszeniem pleców i nóg. Funkcjami odchylenia ruchomych części oraz podnoszenia i opuszczania sterują siłowniki elektryczne co bardzo cenią zarówno sami pacjenci, jak i osoby rehabilitujące pacjenta.  Dodatkowo łóżeczko posiada kółka z hamulcami, które ułatwiają przesuwanie go po mieszkaniu w dowolne miejsce praktycznie bez wysiłku.

Nasz sklep medyczny zapewnia:

  • łóżka rehabilitacyjne elektryczne
  • wyposażenie łóżka rehabilitacyjnego
  • materac na łóżko rehabilitacyjne

Pomagamy też w kwestiach wniosków o dofinansowania do łóżka rehabilitacyjnego. Oferujemy zarówno sprzedaż jak i wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego w obrębie województwa lubelskiego mazowieckiego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2