Stanley

STANLEY ortezy stabilizatory pasy i gorsety ortopedyczne

Stanley Sp. z o.o. to rodzinna firma, która powstała w 1990 roku. Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie importu towarów branży ortopedyczno – rehabilitacyjnej oraz radioterapeutycznej. Od początku założeniem właścicieli było wyspecjalizowanie się w branży ortopedyczno-rehabilitacyjnej. Od momentu powstania firmy przyświecał nam jeden, jasno postawiony cel: dobro i pomoc naszym klientom – pacjentom. Przez wiele lat wybieraliśmy do naszej oferty produkty najwyższej jakości, bezpieczne oraz spełniające oczekiwania naszych klientów.

Od 2011r. mieścimy się w nowo-wybudowanym budynku, obiekt jest pozbawiony barier architektonicznych, przyjazny osobom niepełnosprawnym, w którym mieści się nowoczesne Centrum Medyczne Stanley. Centrum, które oferuje kompleksową pomoc oraz szeroki zakres usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu jak i całego Centrum Medycznego Stanley.

  • Ortezy – aparaty kończyn dolnych i górnych.
  • Buty do ortez.
  • Pasy, gorsety, kołnierze ortopedyczne.

Swoją działalność rozpoczęliśmy od wprowadzenia na polski rynek wyrobów rehabilitacyjnych tj. taśmy i tubingi do ćwiczeń oporowych produkowanych przez MSD – Europe.

W 1991 roku rozpoczęliśmy współpracę ze światowym liderem w produkcji niskotemperaturowych tworzyw termoplastycznych Orfit Industries. Nasza oferta stopniowo wzbogacała się o kolejne rodzaje tworzyw termoplastycznych wykorzystywanych w produkcji indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego do masek oraz systemów unieruchamiających pacjenta w trakcie leczenia radioterapeutycznego.

Kolejnym krokiem było poszerzenie oferty o ortezy i stabilizatory kończyn dolnych i górnych oraz pasy i gorsety ortopedyczne francuskiej firmy Fag Medical. Fabryka ta rozpoczęła dla nas produkcję ortez na staw kolanowy: Stanley REH, Trener ST oraz Stanley PTS.

W 2010 roku podjęliśmy współpracę w greckim producentem stabilizatorów, pasów, kołnierzy, poduszek anatomicznych oraz materacy AnatomicHelp.

Jako wyłączny dystrybutor niskotemperaturowych tworzyw termoplastycznych Orfit prowadzimy pracownię indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego.

Prowadzimy również szkolenia z formowania tworzyw termoplastycznych dla specjalistów, którzy chcieliby rozpocząć pracę w tworzywami termoplastycznymi.

W 2012 roku powstało Centrum Medyczne Stanley zapewniające profesjonalną opiekę medyczną w zakresie rehabilitacji, ortopedii i podologi.

Wyświetlanie jednego wyniku