Krzesełka windy schodowe dla niepełnosprawnych i seniorów

Reha-Max Warszawa ul. Puławska 324 na ekspozycji w sklepie krzesełka schodowe, podnośniki sufitowe ścienne transportowe rehabilitacyjne oraz schodołazy gąsienicowe i kroczące. Cały sprzęt likwidacji barier do testowania na miejscu w sklepie – zapraszamy.

Krzesła schodowe windy krzesełkowe dla osób niepełnosprawnych ruchowo starszych seniorów to dobre rozwiązanie likwidaca barier architektonicznych w domu.

Krzesełka schodowe windy przyschodowe

Krzesełko przyschodowe

Krzesełka schodowe służą do pokonywania jednego biegu schodowego lub biegu o krętym torze. Winda schodowa tego typu zaprojektowana do pokonywania stromych i wąskich schodów, przez seniorów oraz dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Krzesełka schodowe znajdują zastosowanie w domowych oraz w obiektach użyteczności publicznej lub domach opieki. Wszystkie oferowane przez nas krzesła schodowe są solidnie wykonane z materiałów wysokiej jakościaby mogły służyć niezawodnie przez wiele lat.

Rozwiązanie komunikacyjne dające niepełnosprawnym okazję aby cieszyć się życiem i normalnie funkcjonować. Dla osób, które mają trudności z poruszaniem się, schody są przeszkodą nie do pokonania. Obsługa krzesełka odbywa się przy pomocy joysticka umieszczonego w podłokietniku lub pilota sterującego. Krzesełka mają niewielkir gabaryty i bez problemu zmieszczą się na wąskich klatkach schodowych. Posiadają składane elementy mogą być montowane także w małych pomieszczeniach, bez konieczności ich przebudowy. Bardzo ważna cecha krzesełko schodowe nie blokuje innym użytkownikom wejścia na schody. Jese to posób na likwidację barier architektonicznych a więc istnieje możliwość uzyskania dofinansowania z PCPR / PFRON.

Krzesła schodowe pomagają także odciążyć opiekuna osoby niepełnosprawnej, są łatwe oraz bezpieczne w użytkowaniu. Zasilanie akumulatorowe pozwala na ich wykorzystywanie również podczas braku prądu. Ładowanie następuje podczas postoju. Krzesełka schodowe wyglądają estetycznie elegancko a ich wygląd pasuje do wnętrz w każdym stylu. Pomożemy w wyborze jak najbardziej optymalnego dla Państwa rozwiązania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3