Wózki inwalidzkie dziecięce

Refundacja Kod NFZ P. 131.01 Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy (z wyłączeniem wózka inwalidzkiego toaletowego) – dla dzieci limit 3000 zł. Refundacja Kod NFZ P.128 Wózek inwalidzki dziecięcy ? dla dzieci 600 zł 100%

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wybierz model- sprawdź DOFINANSOWANIE:

Działalność naszego specjalistycznego sklepu opiera się na dostarczaniu profesjonalnych akcesoriów, które podnoszą komfort i radość z życia osób, którym choroby lub niepełnosprawność uniemożliwiają samodzielne poruszanie się. Prowadzimy sprzedaż oraz wypożyczalnię standardowych i elektrycznych urządzeń inwalidzkich dla dorosłych. Jednak nasz sklep oferuje także wyjątkową ofertę, w której znajdują się produkty dla młodszych pacjentów. Aktywne i spacerowe inwalidzkie wózki dziecięce umożliwiają swobodne poruszanie się maluchów po dowolnej przestrzeni: domu lub terenie.

Sprzedaż sprzętu medycznego dla dzieci opieramy nie tylko na wysokiej jakości produktów, ale odpowiedniej kolorystyce i potrzebom, które mają najmłodsi. Wózki aktywne i spacerowe umożliwiają prowadzenia sportowego trybu życia, pomimo schorzeń. W ramach naszej działalności dostępna jest także wypożyczalnia sprzętu medycznego, która oferuje szeroki wybór urządzeń dla najmłodszych na terenie województwa lubelskiego i jego okolic.