Herdegen

Herdegen - producent przedmiotów medycznych sprzętu rehabilitacyjnego

Francuski producent wyrobów medycznych Herdegen. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Produkty Hardegen to przede wszystkim akcesoria ułatwiające funkcjonowanie dla osób starszych i po przebytych urazach.

Herdegen – największy na świecie producent sprzętu rehabilitacyjnego Francuska marka od ponad 150 lat wiedzie prym na rynku sprzętu rehabilitacyjnego. Przedsiębiorstwo o bogatej historii i wyjątkowej tradycji może poszczycić się eksportem do ponad 50 krajów na świecie. Wszystkie produkty podlegają restrykcyjnym kontrolom jakości, co zapewnia niesłabnące uznanie wśród klientów w wielu krajach.

Historia marki Herdegen Auguste Herdegen zajmował się produkcją parasoli oraz popularnych lasek spacerowych od 1860 roku. Paryskie przedsiębiorstwo szybko się rozrastało, a w 1924 roku syn Auguste, Paul zaprojektował laskę dla niewidomych. Wprowadzone w 1936 roku przez rząd francuski, ograniczenia w używaniu, jak i produkcji lasek spacerowych przyczyniły się do stworzenia produktów wspierających osoby niepełnosprawne. Przełomem okazał się rok 1957, kiedy to Jean, wnuk założyciela stworzył pierwszą kulę ortopedyczną we Francji. Z czasem wprowadzono kolejne produkty ułatwiające poruszanie się osobom z niepełnosprawnością ruchową takie jak: podpórki, trójnogi czy balkoniki. Największy rozwój firmy nastąpił w 1860 roku za sprawą prawnuka założyciela, Antoine Herdegen. Wprowadzono do produkcji sprzęt rehabilitacyjny i stale rozwijano stosowane technologie, co sprawiło, że marka stała się światowym liderem w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego.

Nowoczesne produkty Herdegen pomagają osobom starszym i chorym w codziennym życiu Stały rozwój przedsiębiorstwa pozwala na wprowadzanie nowych produktów i zwiększeniu ekspansji na kolejne kraje. Oferta marki od 1990 stale się zwiększa, a wśród najbardziej cenionych są bi-komponentowa kula Advance, kula Evolution, kula Tiki przeznaczona dla dzieci, a także fotel sanitarny Even i Best Up, łóżko do opieki domowej Amplitude czy miękka nasadka Contact Plus. Przejęcie w 2013 roku firmy KLE pozwoliło marce Herdegen powiększyć asortyment o produkty przeciwodleżynowe. Herdegen to firma oparta na takich wartościach jak tradycja, partnerstwo, lojalność co sprawia, że oferowane przez francuską markę produkty spełniają wysokie normy jakości, zdobywając kolejne certyfikaty oraz cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2