Schodołazy gąsienicowe

Z myślą o potrzebach naszych klientów, pacjentów z problemami z poruszaniem się, stale poszerzamy asortyment dostępnego sprzętu rehabilitacyjnego. Schodołazy gąsienicowe to profesjonalne urządzenia, które umożliwiają transport osoby na wózku inwalidzkim po schodach. Schodołazy są przydatne zarówno dla osób mieszkających w bloku czy w domu prywatnym, jak i dla tych przebywających w klinikach czy na rehabilitacji. 

Schodołazy gąsienicowe - sprzęt rehabilitacyjny

Co wyróżnia schodołazy gąsienicowe?

Oferowane przez nasz sklep schodołazy gąsienicowe wykonano z trwałych materiałów najwyższej jakości. Dokładamy wszelkiej staranności, by podejmować współpracę wyłącznie z najlepszymi producentami urządzeń medycznych. 

Schodołazy gąsienicowe posiadają szereg zabezpieczeń, które sprawią, że pokonywanie schodów nie będzie niosło za sobą ryzyka. Są to między innymi hamulec bezpieczeństwa, mocne pasy, antypoślizgowe uchwyty czy też system kontrolujący kąt nachylenia. Dzięki takim szczegółom osoba niepełnosprawna zyska poczucie bezpieczeństwa. Schodołazy gąsienicowe są niezwykle łatwe w użyciu. Większość modeli może bez trudu być wykorzystywana przez osoby prawo i leworęczne. Schodołazy dla niepełnosprawnych są także bardzo stabilne i wytrzymałe, co nie przekłada się na ich wagę (schodołaz może unieść ciężar kilka razy większy niż waga urządzenia). Urządzenia łatwo jest złożyć i przenieść w inne miejsce. Posiadają także wydajną baterię. 

Do czego służy schodołaz gąsienicowy dla niepełnosprawnych?

Używanie schodołazów gąsienicowych to dobry sposób na pokonywanie przez osoby niepełnosprawne barier architektonicznych. Są niezwykle komfortowe i łatwe w obsłudze. Pomagają nie tylko choremu czy seniorowi ? ich montaż to świetny sposób na odciążenie pleców i kręgosłupa opiekunów pacjenta, a także rehabilitantów. 

Fachowcy ze sklepu Rehamax pomogą Państwu wybrać idealny sprzęt dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki szerokiej ofercie sklepu Reha-Max posiadamy również schodołazy kroczące. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową oraz w placówkach w Warszawie i Lublinie. Specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania i udzielą niezbędnych porad. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2