Schodołazy gąsienicowe

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

  • Schodołaz Treppenkuli

    Schodołaz gąsienicowy Treppenkuli to urządzenie służace do transportu osób niepełnosprawnycyh na wózkach po schodach. Urządzenie może być zastosowane w większości używanych obecnie wózków.

    Idealny do stosowania przy likwidacji barier w budynkach użyteczności publicznej i mieszkaniach. Samobieżna, solidna, a przy tym nieduża konstrukcja uwalnia od ogromnego wysiłku, który zwykle towarzyszy pokonywaniu tego rodzaju barier. Dając niezależność, znacznie poprawia komfort i bezpieczeństwo komunikacji. Jest napędzany silnikiem elektrycznym, składany – łatwy do przenoszenia i transportu.

  • Schodołaz VIMEC109

    Vimec TO9 to jeden z najbardziej popularnych schodołazów gąsienicowch na polskim rynku. Urządzenie służy do transportu osób na wózkach inwalidzkich po schodach.

    Stabilność jazdy zapewnia szeroka gąsienica. Nowoczesny panel sterowania sprawia, że sprawowanie kontroli nad schodołazem staje się łatwe i intuicyjne. Urządzenie wyposażone jest w pasy bezpieczeństwa oraz zagłówek. Każdy zestaw posiada ładowarkę umożliwiającą naładowanie akumulatora.