Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjno-ortopedycznego w Lublinie

Wypożyczalnia wyposażona w najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny i medyczny.

Na terenie woj.lubelskiego prowadzimy wypożyczalnię sprzętu takiego jak:

 

Wózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie- w naszej ofercie wypożyczalni posiadamy wózki stalowe jak i aluminiowe ułatwiające transport pacjenta oraz jego samodzielne przemieszczanie się. Wózki posiadaję pompowane koła dzięki którym zwiększa się komfort użytkowania i doskonale sprawdzą się wewnatrz pomieszczeń jak i na zewnętrz.

Balkoniki – chodziki

Balkoniki – 3 lub 4 kołowe ułatwiające bezpieczne przemieszczanie się pacjenta. Do użytku wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz.

Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne – całkowicie elektrycznie regulowane w 4 płaszczyznach znacznie zwiększające komfort i bezpieczeństwo pacjenta jak i opiekuna. Dzięki swojemu drewnianemu wykończeniu doskonale pasuję do więkości pomieszczeń.

Koncentratory tlenu

Koncentrator tlenu – Ma za zadanie dostarczyć pacjentowi powietrze wzbogacone tlenem, co ma prowadzić do szybszego wyleczenia lub poprawy komfortu życia. Nasze koncentratory charakteryzują się łatwością obsługi, małymi rozmiarami oraz cichą pracą.

Zapewniamy dowóz do pacjenta.

Zapytaj w sprawie wypożyczenia sprzętu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Reha-Max, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie.