Schodołazy dla niepełnosprawnych

Niepełnosprawni i seniorzy zmagają się na co dzień wieloma barierami architektonicznymi. Schodołazy to urządzenia, które pomagają w pokonywaniu schodów, także osobom poruszających się na wózkach inwalidzkich. Schodołazy nadają się do użytku poza budynkiem, a także w jego wnętrzu. Znajdują zastosowanie w domach, blokach, miejscach publicznych, a także szpitalach czy ośrodkach rehabilitacyjnych. 

Schodołazy dla niepełnosprawnych - sprzęt medyczny

Jak dobrze wybrać schodołazy dla niepełnosprawnych?

Oferowane przez nasz sklep schodołazy produkowane są przez renomowanych producentów, także zagranicznych. W trosce o dobro naszych klientów nawiązaliśmy współpracę z cenionymi zespołami fachowców. Wszystkie schodołazy wykonano z najwyższą starannością z najwyższej jakości materiałów. Urządzenia są trwałe, stabilne, bezpieczne, posiadają gwarancję producenta. 

Schodołazy gąsienicowe służą do transportu po schodach osób na wózkach inwalidzkich.  Jesteśmy pewni, że ułatwią codzienne funkcjonowanie zarówno pacjentów, jak i ich opiekunów czy rehabilitantów. Schodołazy posiadają szeroką gamę zabezpieczeń, takich jak kontrola kąta nachylenia, przyciski alarmowe, awaryjne hamowanie, antypoślizgowe rączki. Schodołazy są lekkie i łatwe w użyciu (wiele modeli schodołazów jest dopasowanych do osób prawo, a także leworęcznych). Schodołazy można bez trudu rozmontować i przenieść. 

Schodołazy kroczące dostępne są w kilku modelach i wariantach. Niektóre z nich służą do transportu po schodach osób na wózkach inwalidzkich, inne ? posiadają wygodne siedziska. Urządzenia są lekkie i stabilne. Schodołazy zapewniają maksimum bezpieczeństwa dzięki dodatkowym zabezpieczeniom, alarmom, systemom kontroli nachylenia, możliwości dopasowania wysokości i natężenia do użytkownika. 

Zachęcamy do kontaktu. Niezależnie, czy potrzebują Państwo schodołaza do domu, bloku z ciasną klatką schodową czy biurowca, nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego modelu urządzenia, odpowiedzą na wszelkie pytania.