Invacare

Invacare to producent, którego urządzenia są obecne na rynku już od 1885 roku. Firma nieustannie wspiera osoby borykające się z problemem niepełnosprawności ruchowej. Producent stale się rozwija, już od niemal stu pięćdziesięciu lat poszerza swoją ofertę, modyfikuje i ulepsza sprzęt, wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologiczne. 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Jakie urządzenia rehabilitacyjne oferuje producent Invacare?

W szerokim asortymencie oferowanych przez Invacare urządzeń znajdziemy wózki inwalidzkie, elektryczne skutery dla osób niepełnosprawnych, wózki pielęgnacyjne, wózki inwalidzkie elektryczne. Firma zajmuje się także produkcją urządzeń wspierających oddychanie, podnośników, podpórek, chodzików. Urządzenia poprawiają codzienne życie osób niepełnosprawnych, pomagają również ich opiekunom. Producent Invacare dużą uwagę zwraca na wysoką jakość oferowanego sprzętu medycznego, gwarancję bezpieczeństwa jego użytkowania oraz funkcjonalność urządzeń. Ich szeroki wybór i możliwość konfiguracji pozwala na dostosowanie sprzętu do każdego pacjenta. Wózki inwalidzkie są niezwykle wygodne i wytrzymałe, można używać ich wewnątrz budynku i na świeżym powietrzu. Dla tych, którzy nie lubią ograniczeń, stawiają na codzienną aktywność, rozwiązaniem stały się wózki elektryczne i skutery. Nie wymagają one pomocy w obsłudze, gwarantują swobodę i samodzielność. To ogromne zalety wielu sprzętów. 

Co wyróżnia Invacare na tle innych producentów sprzętu ortopedyczno-medycznego?

Firma postawiła sobie za cel pokonywanie barier niepełnosprawności, także tych architektonicznych. Dzięki połączeniu wysokiej jakości materiałów i techniki powstał sprzęt doskonały. Wszystko po to, by wspierać pacjentów i ich bliskich, dać im szansę na normalność i cieszenie się życiem. Producent oferuje także urządzenia pielęgnacyjne. Większość z modeli urządzeń sprawdzi się podczas użytku domowego, w szpitalu czy na rehabilitacji. 

Nazwa nie jest obojętna. Invacare ma łączyć trzy ważne cechy – innowacyjność, wartość i kwestię opieki zdrowotnej. Nazwa definiuje ideę marki. Producent dokłada wszelkich starań, by osobom potrzebującym żyło się jak najlepiej. 

Firma Invacare chętnie współpracuje z pacjentami. Zatrudnieni konsultanci to specjaliści w branży. Producent zachęca do kontaktu, chętnie odpowiada na pytania klientów i wspiera ich w procesie doboru urządzeń idealnych do ich potrzeb. 

Wyświetlanie jednego wyniku