Mazamed

MAZAMED jest polskim producentem sprzętu rehabilitacyjnego. Firma od kilkunastu lat oferuje swoje produkty, a jej popularność wciąż wzrasta. Najbardziej znanymi produktami marki MAZAMED stały się podnośniki dla osób niepełnosprawnych Meva

Mazamed - producent sprzętu medycznego dla niepełnosprawnych

Co wyróżnia Mazamed, producenta najwyższej klasy podnośników dla niepełnosprawnych?

MAZAMED oferuje szeroką gamę podnośników jezdnych i ściennych. Każdy z nich można dowolnie wyposażać w niezbędne opcje, takie jak ramię do pionizacji czy ramię samochodowe. Firma podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego klienta, dzięki czemu produkowane przez nią podnośniki są niemal personalizowane, perfekcyjnie dopasowane do użytkownika. To właśnie elastyczność i kreatywność zespołu projektantów pozwalają na niesienie pomocy wielu osobom niepełnosprawnym, sprawienie, że ich codzienność jest lepsza, łatwiejsza. Podnośniki rehabilitacyjne Meva to absolutny lider wśród podnośników dostępnych na rynku i sztandarowy produkt MAZAMED. Korzystają z nich użytkownicy prywatni, podnośniki Meva są też obecne na wielu oddziałach szpitalnych i w ośrodkach opieki, ośrodkach rehabilitacji. 

Mazamed ? producent sprzętu rehabilitacyjnego, któremu warto zaufać

Przedsiębiorstwo MAZAMED zatrudnia wyłącznie specjalistów w branży rehabilitacyjnej. Załoga firmy cechuje się doświadczeniem i pomysłowością. Fachowcy chętnie nawiązują współpracę z klientami, pytają o ich potrzeby i sprawnie, profesjonalnie rozwiązują ewentualne problemy. Kolejnym atutem firmy jest wykorzystywanie najnowocześniejszych rozwiązań. Firma stale inwestuje w nowe technologie i rozwój, by sprostać wymaganiom i potrzebom pacjentów. 

Urządzenia medyczne marki Mazamed 

Producent MAZAMED w swej szerokiej ofercie posiada: duży wybór podnośników, schodołazy (wszystkich typów), krzesełka schodowe, wózki inwalidzkie elektryczne oraz ręczne, specjalistyczne łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe i wiele innych produktów wysokiej klasy. Wszystkie urządzenia mają za zadanie likwidację barier architektonicznych. MAZAMED stale podejmuje działania na drodze ku aktywizacji osób z ograniczonymi możliwościami poruszania się. Szansa na samodzielność i szczęśliwe życie pacjentów to cel każdego z pracowników. 

Firma MAZAMED zapewnia pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie komponenty znajdują się w stałej ofercie sprzedażowej. Producent prócz sklepu prowadzi także wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2