Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózek inwalidzki z napędem elektrycznym refundacja Kod NFZ – P,131, P. 130. Podniesienie komfortu życia osób zmagającymi się z chorobami lub niepełnosprawnościami ograniczającymi ich zdolność samodzielnego poruszania się jest naszą misją. Sklep, w którym znajdą Państwo profesjonalne wózki inwalidzkie elektryczne z napędem, został stworzony z myślą o osobach, których codzienność często zależy od drugiego człowieka. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom prowadzimy wypożyczalnię oraz sprzedaż sprzętu medycznego, dzięki któremu mogą przemieszać się samodzielnie zarówno w domu, jak i w terenie.

Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym wybierz model- sprawdź DOFINANSOWANIE:

Wózki inwalidzkie akumulatorowe z napędem elektrycznym stanowią bezpieczne i komfortowe rozwiązanie dla osób, które nie radzą sobie z samodzielną obsługą tradycyjnych urządzeń tego typu.

W ramach naszej oferty, poza sprzedażą sklepową, dostępna jest także wypożyczalnia sprzętu medycznego, która zapewnia szeroką gamę urządzeń standardowych, aktywnych, dziecięcych, pielęgnacyjnych, przystawek oraz skuterów dla mieszkańców województwa lubelskiego i jego okolic.

Wyświetlanie 1–30 z 33 wyników