Siedziska ortopedyczne foteliki rehabilitacyjne

Oferowane przez nas siedziska ortopedyczne i foteliki rehabilitacyjne to niezastąpione urządzenia poprawiające jakość życia najmłodszych osób z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania, wspierają chorego oraz jego opiekunów w czasie codziennych czynności oraz rehabilitacji. Siedziska i foteliki ortopedyczne to urządzenia, które doskonale sprawdzają się zarówno w domu, jak i w szpitalu czy na wyjeździe. 

Siedziska ortopedyczne, foteliki rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych

Co wyróżnia foteliki i siedziska rehabilitacyjne?

Producenci zadbali, aby sprzęt wykonany był z najwyższej jakości tworzyw gwarantujących trwałość i odporność urządzeń na zniszczenie. Foteliki i siedziska dla niepełnosprawnych można także z łatwością utrzymać w czystości. Korzystanie z urządzeń zalecane jest dla osób ze schorzeniami takimi jak: porażenia mózgowe (wszelkiego rodzaju), stany po urazach kręgosłupa, parapareza, tetraplegia, paraplegia, choroby genetyczne przebiegające z niedowładem kończyn, urazy wielonarządowe, stwardnienie rozsiane czy przepuklina oponowo-rdzeniowa. Urządzenia utrzymują właściwą postawę ciała pacjenta, pomagają także w jego pionizacji. 

Dużym atutem wielu modeli fotelików i siedzisk ortopedycznych są zamontowane pasy bezpieczeństwa, a także wygodne zagłówki, podnóżki. Producenci zadbali o to, by użytkowanie sprzętu spełniało wszelkie normy bezpieczeństwa. Co więcej, aby zachęcić najmłodszych do owocnego działania i współpracy, wielu urządzeniom nadano przyjemny wygląd. W ofercie znajdą Państwo urządzenia stylizowane na żółwie czy kotki. Ich kolory również nie są przypadkowe. Projektanci postawili na przyjemne, ciepłe barwy. 

Który model siedziska ortopedycznego dla niepełnosprawnych wybrać?

Urządzenia dostępne są w wielu wariantach, kolorach, konfiguracjach i rozmiarach. Każde z nich można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta i oczekiwań jego opiekunów. W ofercie dostępne są urządzenia dla dzieci w każdym wieku. Niektóre siedziska i foteliki ortopedyczne mogą rosnąć razem z dzieckiem. 

Siedziska ortopedyczne i foteliki rehabilitacyjne jako wyroby medyczne mogą zostać objęte refundacją Narodowego Funduszu Zdrowia. Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści wybiorą urządzenie idealnie spełniające Państwa potrzeby i wymagania, doradzą także w sprawach formalności. 

Refundacja kod NFZ P.132 do 700 zł w 100% dla dzieci do 18 lat.

P.132.01 Siedzisko ortopedyczne dla dzieci stabilizujące plecy i głowę

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7