Drive Medical

Niezwykła kultura i motywacja założycieli Drive-Medical do stałego doskonalenia doprowadziły do ??znacznego rozrostu firmy i powstania międzynarodowej organizacji. Firmę cechuje ogromna determinacja w dążeniu do celu. Wspierają ją najlepsi specjaliści z branży. Firma stale inwestuje w najnowocześniejsze technologie i odkrywanie nowoczesnych rozwiązań. Dzięki fuzji w 2015 roku firma stała się znana jako Drive DeVilbiss Healthcare.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

Co wyróżnia producenta sprzętu ortopedyczno-medycznego Drive-Medical?

Celem Drive-Medical jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań naszym partnerom opieki domowej. Dzisiaj Drive-Medical jest jednym z najszybciej rozwijających się producentów opieki domowej, dostarczającym wysokiej jakości trwały sprzęt medyczny na rynek opieki domowej.

Producent deklaruje, że jego nadrzędnym celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań wspierających najbardziej potrzebujących pacjentów, także tych przebywających w domu. Urządzenia oferowane przez firmę znajdują zastosowania także podczas pobytu chorego w szpitalu czy ośrodku rehabilitacyjnym. Stale poprawiają one komfort pacjentów i ich opiekunów, znacząco wpływając na jakość życia. 

Jakie urządzenia rehabilitacyjne oferuje Drive-Medical?

Firma oferuje kompletną linię trwałego sprzętu medycznego, w tym produkty do poruszania się: elektryczne wózki inwalidzkie, poduszki i materace (także te antyodleżynowe), produkty rehabilitacyjne i pediatryczne, produkty do higieny osobistej takie jak podnośniki wannowe i urządzenia do elektroterapii. Urządzenia wykonywane są z najwyższą precyzją przez zespół fachowców. Wszystkie powstały dzięki współpracy specjalistów: lekarzy, projektantów, fizjoterapeutów, a także samych pacjentów.

Drive-Medical to jeden z wiodących producentów na świecie

Producenta śmiało nazwać można globalnym. Główne biuro korporacyjne znajduje się w Nowym Jorku, jednak hale produkcyjne i magazyny rozsiane są po całych Stanach Zjednoczonych. Firma ma także wiele oddziałów w Europie i Ameryce Północnej.

Wyświetlanie jednego wyniku