Sprzęt rehabilitacyjny

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych i chorych, których zdolności samodzielnego poruszania się zostały ograniczone, oferujemy specjalistyczny sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, który umożliwi szybsze powrócenie do sprawności i podniesie komfort życia.

W ofercie sklepu medycznego oferujemy sprzęt rehabilitacyjny taki jak:

– pionizatory dynamiczne statyczne dla dzieci i dorosłych, – siedziska – łóżka rehabilitacyjne elektryczne, – urządzenia multifunkcyjne, – foteliki samochodowe, – podnośniki rehabilitacyjne transportowe kąpielowe, – rowery rehabilitacyjne, – schodołazy gąsienicowe kroczące, – poduszki przeciwodleżynowe pneumatyczne -próżniowe poduszki Stabilo

Odpowiednio dostosowane do potrzeb osoby chorej urządzenie zapewni szybszy powrót do sprawności dzięki profesjonalnym rozwiązaniom ortopedycznym takim jak podnośniki czy rowerki. Pozostały asortyment w postaci pionizatorów, urządzeń wielofunkcyjnych, schodołazów i innych powoli natomiast na podniesienie komfortu codziennych czynności osób chorych i niepełnosprawnych. Oferujemy sprzedaż oraz wypożyczalnię sprzętu medycznego, który dostępny jest dla mieszkańców województwa lubelskiego i jego okolic.