Schodołazy kroczące

Podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów, zdecydowaliśmy się wprowadzić do sprzedaży schodołazy kroczące. Schodołazy kroczące to bardzo przydatne urządzenia umożliwiające pokonywanie schodów przez osoby niepełnosprawne. Schodołazy kroczące świetnie sprawdzą się używane zarówno w domu, jak i szpitalu czy w miejscach publicznych. 

Schodołazy kroczące - sprzęt rehabilitacyjny

Co wyróżnia schodołazy kroczące?

Producenci, z którymi nawiązaliśmy współpracę, oferują schodołazy wysokiej jakości, trwałe i wygodne w użyciu. Na nasz sprzęt dajemy specjalną gwarancję. Zależy nam, żeby urządzenia spełniały Państwa wymagania, ułatwiały osobom niepełnosprawnym codzienne funkcjonowanie. 

Istnieją dwa różne typy schodołazów kroczących. Dzieli je podstawowa różnica. Niektóre ze schodołazów kroczących mogą być używane przez osoby na wózkach inwalidzkich, inne ? wyposażone są w specjalne siedziska. Schodołazy dla niepełnosprawnych spełniają tę samą funkcję, producent wyposażył je także w podobne udogodnienia, które zapewniają komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Urządzenia posiadają specjalnie przyciski góra/dół na obu rączkach (co pozwala na ich wygodne użytkowanie przez osoby prawo i leworęczne). Uchwyty są dostosowane do Państwa wymagań i antypoślizgowe. Co więcej, w oferowanych przez Rehamax schodołazach zamontowano wskaźnik nachylenia, który pozwala na odpowiednie balansowanie urządzeniem dzięki określeniu właściwego kąta jego nachylenia. Urządzenia posiadają także hamulec, dla bezpieczeństwa. 

Zalety schodołazów kroczących dla niepełnosprawnych

Dużą zaletą schodołazów kroczących jest ich lekkość i niewielka konstrukcja. Wiele modeli świetnie sprawdza się na wąskich i krętych schodach. Co więcej, wśród schodołazów kroczących znaleźć można także te uniwersalne, czyli pasujące do większości wózków inwalidzkich. 

Jesteśmy pewni, że stosowanie schodołazów kroczących usprawni codzienne funkcjonowanie osób niepełnosprawnych, a także seniorów i pozwoli na odciążenie opiekunów pacjentów. Specjaliści ze sklepu Rehamax pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego urządzenia. Dzięki szerokiej ofercie naszego sklepu posiadamy również schodołazy gąsienicowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2