Wózki inwalidzkie aluminiowe

W trosce o potrzeby naszych klientów wzbogaciliśmy naszą ofertę o różnego rodzaju wózki inwalidzkie. Nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi producentami sprzętu rehabilitacyjnego, dzięki temu mamy pewność, że urządzenia spełnią Państwa oczekiwania. 

Wózki inwalidzkie aluminiowe - specjalistyczny sprzęt medyczny

Czym wyróżniają się aluminiowe wózki inwalidzkie?

Oferowane przez sklep wózki inwalidzkie są stworzone ze stopów lekkich, co sprawia, że ich użytkowanie nie powoduje dyskomfortu, nie stanie się też przyczyną nadmiernego przemęczenia osoby niepełnosprawnej czy jej opiekunów. Wózki aluminiowe  są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, a więc mogą być używane latami. Urządzenia nie zniszczą się, długo nie będą też nosić śladów użytkowania. Dzięki możliwości regulacji poszczególnych elementów wózków produkty mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego z użytkowników. Ważną częścią wózków jest adapter kół tylnych, który pozwala na regulację pasywnego oraz aktywnego środka ciężkości. Możliwość ustawienia wysokości podnóżka sprawia, że wózek inwalidzki jest bardzo komfortowy dla każdej osoby niepełnosprawnej. 

Prezentowane produkty z łatwością można złożyć. Ułatwia do ich przewożenie, wózek inwalidzki można wszędzie ze sobą zabrać. Stabilne koła sprawdzą się przy jeździe na wielu powierzchniach, nie tylko tych równych. Wiele modeli wózków inwalidzkich posiada koła antywywrotowe, w niektórych wózkach są one także odczepiane. Oferowane przez Reha-Max wózki inwalidzkie są wyposażone w hamulce, liczne posiadają dodatkowo elementy odblaskowe, co poprawia widoczność wózka na drodze czy chodniku i chroni użytkowników przed ewentualną stłuczką, zderzeniem. 

Wózki inwalidzkie aluminiowe w Warszawie i Lublinie

Oferowane przez nas wózki inwalidzkie cechuje funkcjonalność, wysoka jakość wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty sklepu Reha-Max, która obejmuje wózki inwalidzkie elektryczne, aktywne oraz dziecięce. Szeroki asortyment sklepu internetowego gwarantuje to, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Pomożemy przy wyborze odpowiedniego dla Państwa sprzętu. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby spełnić Państwa wymagania. 

Kod refundacji NFZ P.129.00

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9