SANO

SANO Transportgeraete GmbH to nowoczesna i odnosząca sukcesy firma zajmująca się przemysłową inżynierią mechaniczną. Główna siedziba producenta znajduje się w Lichtenberg koło Linzu w Austrii. Firma specjalizuje się w opracowywaniu nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają osobom niepełnosprawnym pokonywanie barier architektonicznych, takich jak schody.

SANO - producent sprzętu rehabilitacyjnego

Co wyróżnia producenta urządzeń rehabilitacyjnych SANO?

Wszystkie innowacje proponowane przez firmę opracowywane są na miejscu. Nowoczesna technologia została kilkukrotnie opatentowana na całym świecie. Wąska specjalizacja producenta pozwoliła marce na zdobycie pozycji lidera w branży na całym świecie. Produkty cieszą się uznaniem i są eksportowane do ponad pięćdziesięciu krajów. Wraz z dwoma własnymi spółkami zależnymi SANO Deutschland GmbH i SANO UK powered stairclimbers Ltd, jak również rozległą siecią dealerów, SANO Transportgeraete GmbH oferuje sprzedaż i serwis swoich rewelacyjnych schodów LIFTKAR na całym świecie. Schody LIFTKAR to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uznanych mobilnych rozwiązań transportowych. 

Schodołazy dla niepełnosprawnych od producenta SANO

Wśród oferowanych przez firmę SANO produktów znajdują się: schodołazy kroczące i gąsienicowe , podnośniki transportowe, pomosty schodowe, ręczne wózki podnośnikowe, modułowe wózki transportowe i inne urządzenia przydatne na co dzień. Producent SANO stara się dostosować swoje urządzenia do potrzeb użytkowników. Wśród oferowanego sprzętu znajdują się urządzenia mogące sprostać najcięższym zadaniom i transportować ciężary kilkuset kilogramów. 

Firma SANO już od lat zajmuje się inżynierią mechaniczną. Posiada wieloletnie doświadczenie. Jest skoncentrowana na innowacjach produktowych, rozwoju i stałej ekspansji na nowe rynki. Producent współpracuje z najlepszymi fachowcami z branży medycznej i technologicznej, skupia się na potrzebach pacjentów, stale dąży do doskonałości, stawia na najwyższą jakość swoich urządzeń. Sprzęt oferowany przez firmę wykonywany jest z najlepszych materiałów. Schodołazy są trwałe, wygodne i łatwe w użytkowaniu, zapewniają też komfort i bezpieczeństwo, spełniają wszelkie wymagane normy. 

Dużą zaletą produktów SANO jest możliwość ich regulacji i dostosowania do potrzeb użytkownika. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, firma zachęca do kontaktu ze swoimi partnerami lub serwisami dostępnymi na całym świecie. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2