Qmed

QMED jest marką sprzętu ortopedycznego

QMED jest marką sprzętu ortopedycznego, będącą własnością firmy mdh sp. z o.o., która na łódzkim rynku istnieje już od 16-tu lat. Firma mdh proponuje rozwiązania medyczne w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Aktywność biznesowa spółki jest widoczna w wielu obszarach działalności (produkcja, import, eksport, dystrybucja). Jest producentem obuwia profilaktycznego, artykułów ortotycznych, wytwórcą przedmiotów rehabilitacyjnych. Mdh ma największy udział w portfelu zakupowym towarów i usług detalistów medycznych w Polsce. Poprzez konsekwentną realizację strategii buduje pozycję innowacyjnego twórcy i wiodącego dostawcy wartości w zakresie nieinwazyjnych rozwiązań ortotyczno-rehabilitacyjnych w Europie. Dział badawczo-rozwojowy spółki mieści się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Marka Qmed obejmuje kompleksowe zaopatrzenie ortotyczne dla osób z dysfunkcjami narządów ruchu, są to zarówno ortezy odcinka szyjnego, tułowia jak i kończyn górnych i dolnych.

Produkty zaopatrzenie ortopedyczne Qmed efektywnie wspomagają proces leczenia i rehabilitacji różnego typu dysfunkcji narządów ruchu. Wszystkie zastosowane materiały zapewniają komfort użytkowania, a przede wszystkim posiadają niezbędne atesty zezwalające na kontakt z ciałem, mają nowoczesny design, a dzięki szerokiej gamie rozmiarów są bardzo uniwersalne. Ortezy Qmed znajdują zastosowanie zarówno w leczeniu jak i profilaktyce przeciążeń oraz urazów narządu ruchu.

Produkty ortopedyczne Qmed obejmują kompleksowe rozwiązania dla rdzenia kręgowego, tułowia i kończyn górnych oraz dolnych. Qmed umożliwia skuteczne leczenie różnych zaburzeń układu ruchowego. Wszystkie produkty zapewniają właściwy komfort, funkcjonalność, oraz bezpieczeństwo użytkowania. Produkty Qmed posiadają ciekawy wygląd oraz szeroka game rozmiarów.

Różne linie produktów przeznaczone są do różnych potrzeb:

  • Active Line – linia nagrodzona za innowacyjność, bardzo eleganckie wykonane z przędz najwyższej jakości.
  • Silver Line – szeroka gama produktów wykonana z neoprenu.
  • Qmed Life – nowa linia produktów kompresyjnych dedykowanych do podstawowych zastosowań ortopedycznych.

Firma wspomaga również sportowców, Nasz sprzęt testowali już siatkarze, piłkarze, szczypiorniści a nawet rugbiści. Posługujemy się wiedzą kadry sportowej, trenerów i fizjoterapeutów w procesach tworzenia nowych lub udoskonalania istniejących już produktów pod kątem funkcji nakierowanej na uprawianie różnych dyscyplin.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3