Systam

SYST'AM® - producent przedmiotów produktów zdrowotnych

Od 1988 roku SYST’AM® jest uznanym graczem w sektorze komfortu terapeutycznego i medycznego jako projektant i producent szerokiej gamy produktów zdrowotnych. Dzięki zdobytemu przez lata przemysłowemu know-how nasze produkty są obecnie obecne w ponad 30 krajach na całym świecie, w szczególności poprzez nasze zakłady w Stanach Zjednoczonych (SYST’AM® U.S.) i Niemczech (SYST’ AM® Deutschland ).

Zdolność do projektowania i rozwijania innowacyjnych produktów dzięki naszemu zintegrowanemu zespołowi Badań i Rozwoju, Nowoczesne i wydajne narzędzie produkcyjne pozwalające na wytwarzanie skomplikowanych wyrobów, Wysoki poziom wymagań w odniesieniu do jakości naszych produktów.

Dzięki zdobytemu w ostatnich latach przemysłowemu know-how dysponujemy nowoczesnym i wydajnym zrobotyzowanym narzędziem produkcyjnym.

To narzędzie pozwala nam formować różne materiały, których właściwości są dziś powszechnie uznawane w świecie terapii i komfortu medycznego. Obejmują one:

wiskoelastyczna pianka pamięciowa, pianka wysokoelastyczna, żel lepkosprężysty i lepkopłynny, gumy stosowane w składzie podpór pneumatycznych. Wszystkie nasze produkty są projektowane i produkowane we Francji.

WOLA DO INNOWACJI Różnorodność umiejętności zgromadzonych w naszym zespole badawczo-rozwojowym pozwala nam przeprowadzać dogłębne badania podczas projektowania naszych produktów.

Dzięki tym badaniom naszym celem jest tworzenie produktów:

Skuteczny w profilaktyce odleżyn Maksymalny komfort dla pacjenta Łatwy w obsłudze dla opiekunów Aby to osiągnąć, nasze główne obszary badawcze to:

Projekt innowacyjnych kształtów dostosowanych do ergonomii obszarów ciała Rozwój coraz wydajniejszych materiałów dzięki naszym zintegrowanym umiejętnościom w zakresie chemii polimerów do celów medycznych. To właśnie pragnienie innowacji pozwala nam dzisiaj oferować szczególnie szeroką gamę produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2