Wózki inwalidzkie aktywne

W tej zakładce znajdą Państwo wózkki inwalidzkie aktywne, przystosowane do potrzeb życia osób, które pozostają w ruchu mimo swojej choroby czy niepełnosprawności. Największy  wybór  wózki inwalidzkie aktywne dostępnye w refundacji kod NFZ P.129 / P.129.01 oraz dofinansowaniem PCPR. Wózek aktywny to szczególnego rodzaju urządzenie, które umożliwia prowadzenie wyjątkowo aktywnego, wręcz sportowego trybu życia.

Wybierz model wózka aktywnego - sprawdź DOFINANSOWANIE:

Oferujemy szeroką gamę różnego rodzaju sprzętu medycznego, który dostępny jest zarówno w sprzedaży, jak i wypożyczalni naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat wózków inwalidzkich aktywnych znajdą Państwo w karcie interesującego Państwa produktu na stronie naszego internetowego sklepu.

Naszą misją jest poprawianie komfortu życia osób, których samodzielne poruszanie się jest niemożliwe z powodu różnego rodzaju schorzeń lub niepełnosprawności. Sklep prowadzi sprzedaż wózków inwalidzkich aktywnych standardowych, dziecięcych, pielęgnacyjnych, elektrycznych, przystawek oraz skuterów elektrycznych stacjinarnie w Lublinie, Warszawie oraz internetowo na terenie całego kraju. W ramach naszej działalności dostępna jest także wypożyczalnia sprzętu medycznego na terenie województwa lubelskiego i jego okolic.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 27