DIETZ Rehab

W szczególności jeden czynnik ma kluczowe znaczenie dla optymalnej opieki nad użytkownikami w sektorze rehabilitacji: najwyższa możliwa jakość w całym łańcuchu wartości. Warunkiem tego są profesjonalne rozwiązania produktowe, usługi zorientowane na klienta i przyszłościowa wiedza ekspercka – to wszystko oznacza DIETZ Rehab.

DIETZ Rehab: doświadczenie, know-how, profesjonalizm i empatia.

W szczególności jeden czynnik ma kluczowe znaczenie dla optymalnej opieki nad użytkownikami w sektorze rehabilitacji: najwyższa możliwa jakość w całym łańcuchu wartości. Warunkiem tego są profesjonalne rozwiązania produktowe, usługi zorientowane na klienta i przyszłościowa wiedza ekspercka – to wszystko oznacza DIETZ Rehab. Jako zorientowany na usługi dostawca w pełnym zakresie i niezawodny partner w branży zaopatrzenia medycznego, pracujemy niestrudzenie, aby optymalnie sprostać wymogom komfortu osób niepełnosprawnych fizycznie i przyczynić się do poprawy ich jakości życia.

Każdy z naszych produktów spełnia najwyższe wymagania pod względem funkcjonalności, innowacyjności, dostępności, opłacalności i postrzeganej wartości ? od wyposażenia podstawowego po sprzęt premium. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że ??jesteśmy specjalistami w dziedzinie elektromobilności oraz produktów XXL dla pacjentów otyłych.

I chętnie dzielimy się: Aby móc jak najlepiej doradzić użytkownikom w zakresie ich specjalnych wymagań, zapewniamy naszym partnerom z branży specjalistycznej doświadczonych specjalistów ds. produktów, którzy zapewniają kompleksowe wsparcie na terenie całego kraju od określenia wymagań po dostawę . Eksperci przekazują swoją specjalistyczną wiedzę i doświadczenie poprzez prezentacje produktów i szkolenia pracowników oraz przekazują kryteria, według których ustalany jest właściwy produkt i konfiguracja idealnie dopasowana do obrazu klinicznego i użytkownika. W razie potrzeby specjaliści produktu pomogą pacjentowi również podczas wizyty prezentacji ? wystarczy kontakt.

Wyświetlanie jednego wyniku