Rowery rehabilitacyjne trójkołowe dla dorosłych i seniorów

Wiele ludzi starszych i niepełnosprawnych twierdzi, że czasy, kiedy mogli jeździć na wycieczki, cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu czy uprawianiem sportu, już dawno minęły. Nic bardziej mylnego. Rowery rehabilitacyjne dla seniorów i osób z ograniczonymi możliwościami poruszania się to rewelacyjne urządzenia, które pomagają w aktywizacji każdego, kto pragnie odrzucić ograniczenia i na nowo cieszyć się niezależnością. Rowery trójkołowe dofinansowanie PCPR na zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe dla osób dorosłych

Rowery trójkołowe motywują do działania i stymulują pracę mięśni

Dzięki temu, że rowery są trójkołowe, cechują się stabilnością i łatwością użytkowania. Wszystkie modele rowerów wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wygodne, trwałe, ale także lekkie. Producent dba, by oferowane urządzenia spełniały obowiązujące normy, także te dotyczące bezpieczeństwa. Co więcej, rowery są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale i stylowe. Projektanci zadbali, by były ładne, eleganckie. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się lekko postarzany model w stylu VINTAGE, może być on wyposażony w specjalny, modny kosz. Dobrej jakości koła są w większości rowerów wyposażone w odblaski, co zapewnia widoczność roweru także w ciemności i chroni przed ewentualną stłuczką. 

Jaki rower rehabilitacyjny dla seniora czy osoby dorosłej wybrać?

Oferujemy Państwu zakup rowerów rehabilitacyjnych tradycyjnych lub tych wspomaganych napędem elektrycznym. Dzięki rowerom elektrycznym można podróżować dalej, czynność pedałowania jest dużo lżejsza. Napęd przydaje się także przy pokonywaniu wzniesień, kiedy mięśnie osoby o ograniczonej mobilności nie mogą pokonać nadmiernego wysiłku. Rower można dostosować do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika. Warto dobrać odpowiednie udogodnienia. Rower może posiadać funkcję przyspieszenia lub wspomagania jazdy, istnieje możliwość wyposażenia go także w opcję ciągłego ruchu bez konieczności pedałowania. Bateria do silnika roweru jest niewielka i można ładować ją w domu. 

Oferowane rowery rehabilitacyjne trójkołowe dostępne są także w tradycyjnej opcji, bez wspomagania. Dzięki jeździe na rowerze osoba z trudnościami ruchowymi poprawi swoją kondycję, pozytywnie wpłynie na swoje krążenie, poprawi pojemność płuc. 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Eksperci dobiorą odpowiedni model roweru do oczekiwań i potrzeb każdego użytkownika, doradzą także przy wyborze dodatkowych opcji, które wpłyną na komfort i bezpieczeństwo jazdy. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5