Sunrise Medical

Sunrise Medical - producent sprzętu specjalistyczno-rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych

Producent innowacyjnych i specjalistycznych wózków inwalidzkich

Sunrise Medical jest jedną z wiodących marek w produkcji i dystrybucji wózków inwalidzkich zarówno manualnych, jak i elektrycznych. Prowadzą oni sprzedaż swoich wyjątkowych produktów na wszystkich kontynentach, co świadczy o bardzo wysokiej jakości wytwarzanych przez nich produktów. Sklep Reha?Max także posiada w swojej ofercie wózki inwalidzkie oraz akcesoria od światowej klasy producenta. 

Innowacyjne technologie zastosowane w elektrycznych wózkach inwalidzkich marki Sunrise Medical 

Projektanci wózków inwalidzkich elektrycznych postanowili odróżnić swój towar od konkurencji poprzez zastosowanie systemu podwójnego napędu. Zastosowanie napędu nie tylko na tylne koła jak w większości modeli elektrycznych wózków inwalidzkich. Przełomem w funkcjonalności jest dodanie napędu także na środkowe koła. Przyczynia się to do zwiększenia osiągów wózka. Model elektrycznego wózka inwalidzkiego Qiuckie Q500 H osiąga nawet 13 km/h i przejechać na jednym ładowaniu aż 40 km. Przy czym nie traci on stabilności podczas jazdy po nierównym terenie. Cechuje go także duża zwrotność, co jest ważne podczas poruszania się po małych pomieszczeniach. Elektryczne wózki inwalidzkie Qiuckie Q500 można wybierać pod względem zastosowanego napędu. Model o sygnaturze M, posiada napęd na środkowe koła. Model R na tylne, F na przednie koła. Seria wózków inwalidzkich elektrycznych Qiuckie Q400 charakteryzuje się niezwykłą zwrotnością. Posiada także możliwości regulacji zarówno samego fotela, jak i większości elementów takich jak podnóżek, podłokietniki czy zagłówek. Umożliwia to idealne dopasowanie fotela do wymagań użytkownika oraz komfort korzystania. Wózek inwalidzki elektryczny Qiuckie Q200 jest nieco mniej zaawansowaną wersją. Przypomina klasyczny wózek inwalidzki tyle, że jest wyposażony w napęd elektryczny. Co czyni z niego klasyczny model wózka inwalidzkiego elektrycznego. Nadaje się on zarówno dobrze wewnątrz jak i na zewnątrz. Poza ogromną zwrotnością cechuje się wysoką stabilnością w terenie. Specjalistyczny wózek inwalidzki elektryczny Qiuckie Q50 R z akumulatorem litowym idealnie sprawdzi się dla osób, które lubią podróżować. Można go z łatwością złożyć do kompaktowych rozmiarów. Dzięki zastosowaniu akumulatorów litowych, waga wózka jest mniejsza niż konkurencyjnych modeli.

Na czym polega funkcjonalność wózków inwalidzkich aktywnych od Sunrise Medical?

Wózek inwalidzki aktywny Qiuckie NITRUM to kolejny przykład zastosowania przez Sunrise Medical innowacyjnych technologii. Wyprodukowany jest z ultralekkich materiałów. Idealnie sprawdzi się podczas podróży. Qiuckie Neon 2 – aktywny wózek inwalidzki ze sztywniejszym zawieszeniem. Tak samo jak model wózka Qiuckie Argon 2. Seria wózków inwalidzkich aktywnych Qiuckie Life charakteryzuje się niewielką wagą, a także możliwością wielu regulacji pozycji użytkownika. Podobnie zostały skonstruowane pozostałe modele wózków inwalidzkich aktywnych tej serii takie jak Qiuckie Life I/R/T oraz Qiuckie Life RT ? dedykowany dla aktywnych osób młodych. Model wózka inwalidzkiego aktywnego RGK High Light stworzony został z tytanu, co czyni go niezwykle wytrzymałym, a także komfortowym. RGK Tiga oraz RGK Tiga FX zbudowane z aluminium, tworzone są na indywidualne zamówienie klienta tak, aby dopasować jego wymiary do nowego posiadacza. Seria wózków inwalidzkich aluminiowych Breezy to klasyka stworzona dla seniorów. Dostępne są modele wykonane zarówno ze stali jak i aluminium. 

Sprzęt specjalistyczny od Sunrise Medical skierowany do dzieci 

Sklep Reha?Max posiada w swoim asortymencie dwa modele wózków inwalidzkich aktywnych dla dzieci. Model Zippie Simba Generation 2015 obsługuje się bardzo lekko, co sprawia, że jest on idealny dla najmłodszych. Maksymalna waga użytkownika tego wózka inwalidzkiego dziecięcego to 65 kg. Nieco większym odpowiednikiem jest wózek inwalidzki dla dzieci aktywny o nazwie Zippie Youngster 3. Przeznaczony dla starszych dzieci/młodzieży o maksymalnej wadze 85 kg.

W propozycjach Reha?Max znajdziemy specjalistyczne wózki spacerowe dla dzieci. Klasyczny wózek spacerowy inwalidzki Zippie oraz bardziej nowoczesny wózek Zippie Voyage idealnie nadają się na długie spacery z pociechami, zapewniając im wygodę.

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla dzieci, jest przystawka do wózka. Przystawki Qiuckie Attitude zamieniają wózek inwalidzki na trójkołowy rower ręczny. 

Podnośniki rehabilitacyjno-kąpielowe są doskonałym ułatwieniem dla opiekuna osoby niepełnosprawnej. Producent oferuje podnośniki elektryczne Sunrise Sunlift w czterech modelach: MICRO, MINI, MIDI, MAJOR. 

Marki w SunriseMedical: RGK, Quickie, Sterling, Zippie, Breezy, Magic, Empulse, JAY, Leckey, Firefly, Sunlift

Wyświetlanie 1–30 z 49 wyników