Pionizatory dla dorosłych

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

 • Parapodium Dynamiczne – MDH

  Zapewnia samodzielne, całkowicie bezpieczne i wygodne stanie bez użycia rąk przez wiele godzin. Świetnie sprawdza się jako urządzenie do poprawy kondycji przy uprawianiu sportu wyczynowego.

 • Parapodium mobilne Combo – MDH

  Cechy produktu

  • urządzenie złożone z jednej kamizelki oraz dwóch podstaw: statycznej i mobilnej,
  • w pełni dopasowane do indywidualnych wymiarów pacjenta, dzięki unikalnemu zakresowi regulacji,
  • stabilna konstrukcja, w której wykorzystano sprawdzone rozwiązania mechaniczne z Parapodium Dynamicznego, pozwala na całkowicie bezpieczne i wygodne przebywanie pacjenta w pozycji wyprostowanej, a w miarę postępu procesu rehabilitacji daje możliwość poruszania się,
  • opcje dodatkowe: pasy stabilizujące stopy, wzmocnione uchwyty kolan, uchwyty nadgarstkowe, klin wyrównujący różnicę długości kończyn dolnych, dodatkowe poduszki boczne, regulowany pod kątem i na wysokość stolik.
 • Parapodium statyczne – MDH

  Zapewnia samodzielne, całkowicie bezpieczne i wygodne stanie bez użycia rąk przez wiele godzin. Korzyści wynikające z użytkowania systemu ortezowego, jakim jest Parapodium Statyczne powodują, iż zaliczane jest do wyjątkowo cennych urządzeń wdrażających pacjenta do korzystania z systemów ortezowych umożliwiających poruszanie się.

 • Parapodium statyczne lekkie – MDH

  Zapewnia samodzielne, całkowicie bezpieczne i wygodne stanie bez użycia rąk przez wiele godzin. Korzyści wynikające z użytkowania systemu ortezowego, jakim jest Parapodium Statyczne powodują, iż zaliczane jest do wyjątkowo cennych urządzeń wdrażających pacjenta do korzystania z systemów ortezowych umożliwiających poruszanie się.

 • Pionizator – Parapion

  Doskonale wiemy jak ważne dla pacjenta jest przyjęcie pozycji wyprostnej, dlatego stworzyliśmy wyrób o nazwie PARAPION™, który idealnie nadaje się do tego celu. Pionizator statyczny PARAPION™ umożliwia pełną i bezpieczną pionizacje pacjenta.

  Stabilna konstrukcja, ergonomiczne peloty kolanowe, szerokie i dające poczucie stabilizacji pasy piersiowy i biodrowy to podstawowe elementy, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo podczas terapii.

  Będąc w urządzeniu pacjent może zostać poddany zabiegom rehabilitacyjnym, a także wykonywać proste czynności domowe lub zawodowe.

  Cztery ciche koła skrętne, umożliwiają swobodne przewożenie pacjenta w pozycji stojącej.

 • Pionizator Statyczny Buddy

  Pionizator statyczny Buddy

  Pionizator statyczny Buddy to urządzenie medyczne mające na celu pomóc pacjentowi w przyjęciu pozycji stojącej, pionowej.
  Poprzez swoją nieskomplikowaną budowę, szeroki zakres regulacji oraz łatwe dopasowanie do pacjenta może stanowić przyjemną a zarazem niezbędną formę rehabilitacji jaką jest pionizacja.
  Zastosowane w urządzeniu systemy stabilizacji takie jak obejmy biodrowe i piersiowe, peloty kolanowe czy stabilizatory stóp w pełni zabezpieczają oraz stabilizują pacjenta podczas pionizacji, a regulowany kątowo uchwyt do trzymania zwiększa dodatkowo poczucie bezpieczeństwa i komfortu.
  W urządzeniu zamontowano kółka transportowe z hamulcami, co umożliwia łatwe przemieszczanie samego urządzenia jak również wraz z pacjentem podczas użytkowania.
  Pionizator statyczny Buddy posiada szeroki zakres regulacji poszczególnych elementów co sprawia, że jest on bardzo uniwersalny w użyciu oraz łatwo dopasować go do indywidualnych parametrów i potrzeb pacjenta.
  Nasz pionizator jest refundowany przez NFZ.