Pionizatory dla dorosłych

Do czego służy pionizator dla dorosłych?

Nasz sklep oferuje szeroki wybór dostępnych pionizatorów oraz parapodiów dla dorosłych osób niepełnosprawnych oraz tych pragnących poprawy swojej kondycji. Pionizacja jest jednym z podstawowych zadań rehabilitanta. Polega na doprowadzenia do przyjęcia przez pacjenta pozycji pionowej, stojącej. Dzięki pionizatorowi lub parapodium osoba niepełnosprawna może samodzielnie stać przez wiele godzin i to bez użycia rąk. Sprzęt idealnie nadaje się do użytku domowego, znajdzie także zastosowanie w szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych. 

Pionizatory dla dorosłych - sprzęt rehabilitacyjny

Jaki pionizator dla dorosłych wybrać?

W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjne pionizatory dla dorosłych, pionizatory statyczne, pionizatory dynamiczne (sprzęt także dla sportowców), pionizatory mobilne oraz parapodia (także lekkie). 

Zadbaliśmy, aby z troski o pacjenta nawiązać współpracę wyłącznie z renomowanymi producentami sprzętu medycznego, ortopedycznego. Dzięki temu możemy być pewni, że produkty poprawią jakość życia pacjenta i jego opiekunów, pomogą także w powrocie do zdrowia i zapewnią komfort użytkowania. Wszystkie oferowane urządzenia posiadają nowoczesne systemy bezpieczeństwa, blokowane kółka, które pozwalają na swobodne przemieszczanie się pacjenta, a także zmianę miejsca samego sprzętu. Pojawiające się w kilku modelach profesjonalne systemy stabilizacji, takie jak obejmy biodrowe i piersiowe, peloty kolanowe czy stabilizatory stóp chronią pacjenta przed upadkiem, stabilizują go podczas pionizacji, dodatkowo regulowany kątowo uchwyt do trzymania wpływa na komfort i zapewnia bezpieczeństwo. Szeroka oferta sklepu Reha-Max obejmuje także najwyższej jakości pionizatory dla dzieci.

Poza najwyższą jakością produktów, ich atutem jest możliwość dostosowania zakresów do parametrów i potrzeb niemal każdego pacjenta. Większość urządzeń posiada regulację poszczególnych elementów. Parapodia uważane są za jedne z najlepszych rozwiązań wdrażania pacjenta do stosowania systemów ortezowych ułatwiających poruszanie się. 

Nasze pionizatory rehabilitacyjne i parapodia mogą zostać zrefundowane. Specjaliści ze sklepu Rehamax pomogą Państwu w wypełnieniu wniosków i załatwieniu formalności. 

Refundacja kod NFZ (P.125) do 2000 zł w 100% dorośli

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5