Podnośniki samochodowe pacjenta

Oferowane przez nas podnośniki samochodowo-transportowe pacjenta to nieodłączny element wyposażenia miejsca pobytu osoby niepełnosprawnej ruchowo. Dzięki podnośnikom można z łatwością podnieść pacjenta z łóżka, podłogi, wózka inwalidzkiego czy krzesła i w bezpieczny sposób przenieść go i umieścić na siedzeniu samochodowym czy w foteliku. 

Podnośniki samochodowo-transportowe pacjenta - sprzęt ortopedyczno-medyczny

Podnośniki samochodowe pacjenta w Warszawie i Lublinie

Podnośniki ułatwiają transport osób o ograniczonych możliwościach poruszania się, ale także ludzi starszych czy chorych. Warto używać ich, aby odciążyć nie tylko osobę niepełnosprawną, ale także kręgosłup i plecy jej opiekunów czy rehabilitantów. Ramię nośne jest w pełni elektryczne, można sterować nim za pomocą pilota. Podnośniki to urządzenia do użytku domowego, ale są niezastąpione także w szpitalach, klinikach i ośrodkach rehabilitacyjnych. 

Jaki powinien być podnośnik samochodowo-transportowy pacjenta?

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami podnośników rehabilitacyjnych do adaptacji pojazdów. Dzięki temu możemy zagwarantować bezpieczeństwo oferowanych urządzeń oraz ich najwyższą jakość. Materiały, z których wykonano podnośniki, są niezwykle trwałe. Zapewniamy komfort użytkowania urządzenia, jesteśmy pewni tego, że posłuży ono latami. Bezpieczeństwo użytkownikom zapewniają między innymi system alarmowy i blokowane koła. Podnośniki są wyjątkowo lekkie, łatwe w użytkowaniu, ale pomimo tego są w stanie udźwignąć znaczne obciążenia. 

Podnośniki rehabilitacyjno-kąpielowe dla niepełnosprawnych mogą być wykorzystane także w codziennych czynnościach, na przykład przy okazji brania przez chorego kąpieli. Oferowane przez nas modele podnośników samochodowych pacjenta, rehabilitacyjnych do adaptacji pojazdu są dostępne w kilku wariantach: z siedziskiem standardowym, wykonanym z siatki kąpielowej lub tym przeznaczonym do transportu samochodowego. 

Zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem online. Specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania, dobiorą sprzęt do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. 

Wyświetlanie jednego wyniku