Wózki spacerowe

Wyświetlanie 1–9 z 27 wyników

 • Baffin Buggy wózek inwalidzki specjalny dziecięcy

  Baffin Buggy jest specjalnym inwalidzkim wózkiem dziecięcym. Jest to składany wózek spacerowy dla osób wymagających pełnej stabilizacji tułowia w pozycji siedzące, leżącej oraz w pozycjach pośrednich. Produkowany dla dzieci do 125 cm wzrostu.Wózek łączy w sobie szereg innowacyjnych rozwiązań w zakresie funkcjonalności, jak i estetyki..

 • Caretta Buggy wózek inwalidzki specjalny dziecięcy

  Wózek Inwalidzki Specjalny Dziecięcy Caretta Buggy przeznaczony jest do przewożenia dzieci i młodzieży o wzroście od 130 cm do 160 cm. Ułatwia codzienną opiekę nad osobami wymagającymi transportu, a których schorzenia uniemożliwiają samodzielne poruszanie się oraz poprawne siedzenie. Projektując nowy wózek dla młodzieży byliśmy wierni naszej filozofii, iż poprawna pozycja siedząca jest niezwykle ważnym elementem stymulacji rozwoju psychoruchowego. Wózek Inwalidzki Specjalny Dziecięcy Caretta Buggy jest prosty w obsłudze, a przede wszystkim zapewnia najlepszą stabilizację dziecka w pozycji transportowej.

 • Classic

  CLASSIC – jest dziecięcym wózkiem spacerowym wyposażonym w koła terenowe, które ułatwiają prowadzenie wózka po nierównym terenie. Przeznaczony jest dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni. Składany do przodu z możliwością przełożenia siedziska „twarzą” w stronę opiekuna. W wózku regulowana jest wysokość oparcia oraz głębokość siedziska. Możliwe jest odchylenie oparcia do pozycji leżącej i podnóżka oraz zmiana kąta nachylenia siedziska. Standardowe wyposażenie wózka to zagłówek, pasy czteropunktowe, barierka przednia, regulowana na wysokość rączka, oraz klin. Wózek posiada szeroką gamę wyposażenia dodatkowego. Produkowany jest w trzech rozmiarach: mini, standard, maxi. Istnieje możliwość zamówienia wózka na kołach przednich sztywnych lub skrętnych za dopłatą. Tom w kategorii wózków dziecięcych jest wielofunkcyjnym, komfortowym produktem.

 • Eco Buggy Otto Bock wózek inwalidzki specjalny dziecięcy

  Poręczny i praktyczny – pomimo swojej niewielkiej wagi, wózek Eco Buggy jest bardzo stabilny. Będzie można go używać nawet wtedy, gdy dziecko znacznie urośnie. Po spacerze Eco Buggy można szybko złożyć tak, że nie będzie zajmować dużo miejsca w samochodzie, czy w domu.

 • EIO Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy

  Eio to specjalny wózek typu spacerówka posiada wiele użytecznych i praktycznych funkcji. Całą konstrukcja niezwykle lekka (niespełna 10kg) i stabilna wykonana z najlepszych materialów. Kółka zamocowane na szybkozłączce dzięki temu możliwe jest szybkie złożenie i trnasport nawet w niewielkim samochodzie. Wózek może zostać dodatkowo wyposażony w 2 rodzaje siedzisk: anatomiczne i profilowane. Posiadają one profilowania w części biodrowej i plecowej.

 • Hippo wózek inwalidzki specjalny dziecięcy

  Wózek specjalny Hippo został wyposażony w wiele ciekawych i użytecznych rozwiązań. Znakomicie nadaje się do codziennej opieki i  posiada doskonałe właściwości stabilizujące. Wyposażony standardowo w skrętne koła i przekładane siedzisko aby dziecko widziało Ciebie lub poznawało otaczający je świat. Większy daszek zapewnia ochronę przed słońcem i wiatrem umożliwiając spokojny odpoczynek dziecku niezależnie od pogody. Amortyzatory łagodzą drgania w trakcie jazdy a system 5 punktowych pasów oraz pelot bocznych zapewnią Twojemu dziecku właściwą pozycję i bezpieczeństwo. Bogate wyposażenie standardowe i opcjonalne pozwolą na skonfigurowanie wózka idealnie do potrzeb Twojego dziecka. Szczególnie polecany dla najmłodszych.

 • Ito Eurovema wózek inwalidzki specjalny dziecięcy

  Terapeuci , lekarze i projektanci połączyli siły aby stworzyć produkt którego celem jest połączenie wymagań jakie stawia dziecko i potrzeb jakie mają opiekuńczy rodzice. Dzięki temu powstał ITO. Łączy w sobie prostotę i elastyczność, zawartą w lekkiej i nowoczesnej formie. Zaprojektowany do codziennego użytku zapewnia łatwość i komfort obsługi. Jego szeroka oferta dodatków pozwoli dopasować go do potrzeb każdego zarówno użytkownika jak i obsługującego. Wózek posiada również funkcję składania, która znacząco wpływa na łatwość transportowania w samochodzie czy przechowywania kiedy wózek nie jest używany.

 • Kimba Neo Otto Bock wózek inwalidzki specjalny dziecięcy

  Wózek spacerowy dla dzieci z niepełnosprawnością Kimba Neo to jeden z najlepszych modeli wózków specjalnych dostępnych na rynku. Wózek posiada szereg regulacji, które ułatwiają funkcjonowanie dziecka i rodzica. Siedzisko ma regulowaną szerokość, dzięki czemu nie ma ryzyka powstawania niepotrzebnych napiec mięśniowych u dzieci, do których dochodzi, gdy powstaje luz między dzieckiem a oparciem. Ma to znaczenie szczególnie w naszym klimacie – w zimie siedzisko musi być o kilka centymetrów szersze niż w lecie, aby mogło spełniać dobrze swoje funkcje.

 • Lisa Otto Bock wózek inwalidzki specjalny dziecięcy

  • Składana spacerówka niewielkich rozmiarów wyróżniająca się dużą stabilnością
  • Łatwość użytkowania i transportowania
  • Maksymalne obciążenie: 60 kilogramów
  • “Rośnie wraz z dzieckiem”
  • Możliwość przystosowania do indywidualnych potrzeb
  • Nowoczesny design